404 eski sevgili:!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar sevgilimin eski sevgilisi yapıştı resmen bize
    messenger dan engelli ve silindi, ********tan engelli, sevgilim telefon numarasını değiştirdi

en son yine 8 ay sonra bir mail attı, sevgilime sitem etmiş yine beni aramıyor sormuyorsun diye

sevgilimde "hayatımda özel birisi var görüşmeyelim" yazdı
    kızda "sanki çok ciddi bir beraberlik , ben seni unutamıyorum" felan yazmış başka bir mail hesabı alıp yazmış
    bende bunu görünce -1 senedir hiçbirşeyde aktif birşey yapmıyordum-, sinirle bir mail döşedim kıza, içinde hiç hakaret , küfür olmadan dünyanın en aşağılayıcı mailini yazdım sevgilimde destekledi beni, maili yazdım diye sevindi hatta, normalde benim kıza sakince "böyle yapmanızı uygun bulmuyorum " tarzında birşey yazacağımı sandı, bende aksine hem dalga geçen hemde yerin dibine batıracak bir mail yazdım, ama artık bir senede boğazıma kadar gelmişti

ama şimdi yine yazacak o "kız", bıktım artık ne yapmalıyız daha ne yapılabilir? sevgilime de birşey diyemiyorum artık onunda tepkisi belli

yani kız ölse içim soğur yemin ediyorum o derece sinirliyim, sevgilimin eski bir ilişkisini kanka ayağına yatarak bozmuş sevgilim obnun gerçek yüzünü sonradan anlamış, sonrasındada ben girdim hayatına

öyle kötu beddualarım var ki o kıza, o kız yüzünden sağlık sorunu yaşıyorum şu an

2. 28 Mart 2010
  3. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    mail atmasını da engelleyebilirsiniz. böylece bir şey yazsa da görmemiş olursunuz. bence bu saatten sonra ne sen ne de sevgilin bir şey yazmayın kıza. kız siz yazdıkça yüz bulur. kestirip atın.

4. 28 Mart 2010
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hayatım bunların istediği bu zaten :nazar: amaç sizin huzurunuzu bozmak :nazar:

6. 28 Mart 2010
  7. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bi tane de benim başımda var.. ahh ahh.. seni öyle iyi anlıyorum ki.. :nazar: benim eski nişanlım da bir buçuk senedir düzenli olarak ilişkimizi yıpratma çalışmalarına girer.. her yerden engellediğim halde dedektiflik ruhu sayesinde bana ulaşmayı becerir kendileri.. maillerini, hüzünlü videolarını, telefonlarını ve msjlarını saolsun eksik etmez :nazar: en son 2 hafta önce sevgilimin yanında beni aradı açmadım.. msj attı neden açmıyosun o i.... nin yanındasın deil mi ? diye.. orda kan beynime sıçradı.. ne hakla benim sevgilime küfrdebilir.. neyse tabi sevgilim de ben de baya bi gerildik.. sevgilim daha önce sakin bi dille uyarmıstı "msj atma arama rahatsız oluyorum" demişti.. o da buna ancak burcu karar verir demişti.. ben de benim de kararım aynı yönde demiştim.. bir süre aramaları durmuştu. hatta aylardır aramıyordu.. neyse bu defa ben çook sinirlendim.. sevgilime resmen küfretmiş.. sevgilim msjı okumadan sildim bu sefer sevgilimle tartıstık benim msjı okumama neden izin vermeden sildin ne yazmıstı da sildin dedi.. neyse biz tartiştik falan ben eve geldim.. ona öyle bir mail yazdım ki.. azıcık utanma arlanma duygusu varsa beni bir daha rahatsız etmez.. bu defa tehdit de ettim.. :nazar: eğer seni hayatımın her hangi bi yerinde görürsem çok kötü olur bu son uyarım dedim.. tamam dedi bakim.. :nazar: eğer bi daha bana ve sevgilime o pis dilini uzatırsa başka şeyler planlıyorum çünkü anladıkları dil bu :nazar: gerildim bak sabah sabah

8. 28 Mart 2010
  9. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bence biraz daha şansını zorlarsa onu savcılığa şikaye edebileceğinizi falan söyleyin tabi bu durumda dikkatli olmak lazım sizin attığınız mailde tehdit içerikli bir sey yazmadıysanız.. bu uyarı onu korkutabilir belki erkek arkadsın bu sekilde bi uyarı yapsın tabi

10. 28 Mart 2010
  11. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım tehdıt felan hakaret gecmedı maılımde sadece gercekten de asagılayıcı bır maıl yazdım, hıcbır yerde hak ıddıa edemez su an
    ya nefret edıyorum kızdan rezıl kepaze insan resmen
    burcu elın değmişken bu kız musveddesını de halledıver, namus anlayısı hıcbır sekılde yok ne demek ıstedıgımı anlamıssınızdır
    işte ben bu sefer benım huzurum bozulacagına o bıraz kendını kotu hıssetsın ben sevgılımın hayatına mudahale edevılıyorum bunu gorsun dıye ugrastım zaten

12. 28 Mart 2010
  13. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    randomlife baska maıl adresı alıyor sureklı
    tek yaptıgı sey sosyal paylasım sıtesınden ve messengerdan farklı adresler alıp maıl atmak, mesaj atmak erkeklere sarmak

14. 28 Mart 2010
  15. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım bak ben benzeri bır olay yaşadım benı de eski erkek arkadaşım arıyordu sürekli,ablası yazlıkta hakkımda saçma sapan bel altı muhabbetler yapıyorduki düşün ailemin kulağuna gelme ihtimali cok yüksekti ve şuanki erkek arkadaşımın kım oldugunu falan ortak arkadaşlarımzdan bir şekilde duymuştu şuanki erkek arkadaşımda sonuçta erkek ve her türlü gözü kara bır adam oldugu ıcın tüm belalar bızı bulabilirdi .telefon numaramı defalarca değiştirmeme ınsan yerıne koyup onu lütfen artık hayatıma yön verim dememe ragmen ızın vermıyordu ki en son olaya kadar en son benım yenı hattımı nereden bulmuşsa bulmuş benı aradı ıste o şe.....sizle birliktesin lanet olsun sana verdiğim emeğe dıye ve tesadüfen benım avukat arkadaşlarım yanımdaydı.ne oluyor oldular ben anlatınca ınanmıyorlardı çünkü durumu görünce hak verdıler bır 5 dakıka sonra cok yakın avukat bır arkadaşım aradı kendisini kendi avukat ismini verip ,işte ben avukat x ,x sizin hakkınızda benı rahtsız edıyor dıye bıze başvurdu yarın sabah ıtıbarı ıle yasal yollara başvuruyoruz fakat ben avukat x olarak iş mahkeme boyutuna taşınmadan tatlıya bağlamak istediğim için aradım başka dalga geçti git nereye verirsen ver dedi .arkadaşımda pekı bız davamızı açıyoruz dıye avukat dılı ıle konuştu bır 5 dakıka sonra onun aile avukatı aradı bız ettık sız etmeyın evet yapmış bı cahıllık ama işi tatlıya bağlayalım bundan sonra boyle bır sey olmayacak ben müvekkılım adına söz verıyorum dıye ve olay kapandı bır daha korkusundan zor arar,ablasıda adımı ağzına alırken 10 kez düşünüp söyler iyi bi ders oldu onlara sende benzeri bırsey yapabılırsın avukat bır arkadaşın varsa ona anlat durumu o arasın kızı numarası yoksa bıle avukatlar buluyorlar.en kesin ve etkili çözüm bu.

16. 28 Mart 2010
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Şikayet olayına katılıyorum, amacın huzurunuzu bozmak olduğuna da... Neticede başarılı da olmuş ki ziyadesiyle sıkılmış canınız. "Burdan" bakınca istediği olmadığı için çıldırmış bir kız çocuğuna benzettim onun o halini, bu olayın bir benzerini de en yakın arkadaşım yaşıyor şu an... Ona da tavsiyem muhatap olmamasıydı ama madem yanıtlamışsınız bir kere, tekrarı olmasın ve dikkate almayın. Onu çıldırtan dikkate alınmamak ve o dururken sizin "seçilmiş" olmanız zaten... Bırakın devam etsin içi içini yemeye, yalnızlık zor tabii... :nazar:

18. 28 Mart 2010
  19. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım bak ben daha beterlerini yaşadım düşünsene ablası sırf bız bırlıkte olalım dıye ınsanlara bel altı muhabbetler kendı kafasında kurdugu senaryolar anlattı gerızekalılar ve bızı aslında onlar ayırmıştı aslında ben kurtuldum ama anlamıyorlar bı defa kafaları basmıyor ya gercekten ugrasılmaz kaç kere eylulden berı telımı degıstırdım ınan bende bılmıyorum ama engelleyemedım ınan engellenmıyor başka türlü.

canım bak bıde aklıma ne geldı benım bı normal erkek arkadaşımda benzerı durumu yaşadı cocuga sakız gıbı kız yapışmıştı ne pişkinlik ama anlatamam.cocukta baktı kurtuluş yok cağırdı bır yere bır kaç erkek gıttıler kıza dırek o.... muhabbetı yaptılar yerın dıbıne geçirdiler anlatılanlarla bılıyorum kızın bıdaha degıl aramak mesaj atmak sokaga cıkabılecek yüzü kalmadı boyle bır yolda deneyebılır.

Son düzenleme: 28 Mart 2010