41.haftadayız ama hala doğum yok

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve bebiscimkayra tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : bebiscimkayra
  1. bebiscimkayra

bebiscimkayra bende bilmiyorum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kıslar benim gibi olan var mı...mutlaka vardır...ama inanın kendimi kötü hissetmeye başladım....oğlum doğuma hazır değil galiba.....ama inanın beklemek çok zor....yarın doktora gideceğiz bakalım ne diyecek....ancak 5 şubata kadar gelmezse sezeryan olcak galiba.....gerçi doktor herşey yolundaysa daha bekleriz diyor ama 5 şubata kadar 9 ay 16 gün oluyor....ne yaniiii daha beklemekten kastı bir hafta dahamı....yaniiii 9 ay 22 gün kalan var mı bebeklerde ayyyy inanın paranoyak oldum.....sancı varmı nişan varmı su geldimi...birde yakınlarımın arayıp se hala druruyormusun demeleriiiiii..............
    Ayyyy geçen gün bir arkadaşımız bizi aradı bebği görmeye geliyorus diye...ne bebği dedik....ve onlarda şaşırdı...ve karnımı görenler senin daha var doğmaz diyorlarya o zaman ağlayasım geliyor....inanın yarın artık doktora sezeryenle alın diyeceğim neredeyse.....ayyyy birde akıl veren çok oluyor....aman doktora gidin kaksını yer suyu azlır bebek havasız kalır....gelde paranoyak olma....dışarıya artık sırf yürümek için çıkıyorum....doğum kolay olsun diye evde patlayacağım....ayyyy çok yazdım dimi....dualarınızı bekliyorum kıslra

not:böyle bir başlık açtım diye bana kısmayın.....dertleşmeye çok ihtiyacım var.....

2. 2 Şubat 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    slm cnm seni cok iyi anliyorum bende 41+2 de oglumu mecburi sezeryanla dogurdum normal dogum diye cok direttim ama olmadi bir turlu acilmam olmamisti psikolojinide anlayabiliyorum ben telefonlara cevap vermezdim bence milletin ne dedigini kafana takma eninde sonunda doguracaksin beklemek kadar sikici bisey yok bilirim bana kalirsa cok beklemeden sezeryan yaptir simdiki aklim olsaydi tercihen sezeryan yapardim cunku beklemek gercekten buyuk sorunlara yol acti hem bana hemde bebegime seni korkutmak gibi olmasin herkeste ayni sey olmaz doktorunla otur konus rabbim saglikla bebisini kucagina almayi nasip etsin cnm

4. 2 Şubat 2009
  5. bebiscimkayra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

sağol canım ya......yarın duruma göre konuşacağım eğer açılma var derse bekelrim ama açılma yok derse söyleyeceğim....kötü olanda doktor sezeryani zorunlu olursa yapıyor.....afedersin ama iki ucu piiiiiiiiiii değnek gibi

6. 2 Şubat 2009
  7. DilekYazar

DilekYazar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebişcim kayra canım böyle durumlar olabiliyor ama bana kalırsa sen başka bir doktora daha gitsen. Bazen bebekler dışkılarını yapabiliyorlar ama doktor herşey yolunda derse güven. Korkam herşey yoluna girer. Dualarımız seninle.

8. 3 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

hayatim cnmmm kimin ne dedigine bakma
    belki cok düsünüyorsun üzülüyorsun stressten gelmiyor bebek birak baska biseyler düsün
    dilekyazarin dedigi gibide bi baska doktora daha görün istersen bakalim oda ayni seyleri söylicekmi
    üzme sen kendini sakin
    dualarim seninle cnm

10. 3 Şubat 2009
  11. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyden çok o elalemin dedikleri bunaltır zaten...bence telefonlara bakma.ben olsam bakmazdım valla...ben uzaktaım ailemden bi bayramlarda gittim o zaman bile bir sürü şey deyip moralimi bozdular...bizim halkımız resmen felaket tellalı...benim karnım hala çok çıkmadı bak 36 yı doldurdum..28 haftalıkken gördüler aaa bu bebek çok küçük falan fişman..ki ozaman kilosu gayet iyiydi..
    duruşu nasıl dediler(benimde 6.aydan beri başı aşağıda)bende aşağıda normal doğuma uygunmuş dedim..aaaa şimdiden dönermi hiç son haftada döner onlar..erken doğum riskin var bence dediler..çok biliyorlar..bişey olsa zaten drun söyler..ama seni tahmin edebiliyorum..ben bile meraktan çatlıyorum sabırsızlanıyorum bide 41 i doldursam nolurum acaba...Allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım..sağlıkla kavuşun oğlunla inşallah

12. 3 Şubat 2009
  13. bebiscimkayra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doğru diyorsunuz kıslar...bugün doktora gideceğiz 1 de bakalım ne diyecekk.....başka doktora da gitim.aynı şey....ya işte bazı bebekler geç geliyor...nsıl erken gelen bebekler varsa.....sağolun destekleriniz için.....

14. 4 Şubat 2009
  15. bebiscimkayra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hala bekliyorus arkadaşşlar......

16. 6 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

cnm hayla bi gelisme yokmu ???
    walla cok nazli senin bu oglan annesi iyice merak ettirtiyor kendisini :ecrin_bebek: :1hug:

18. 6 Şubat 2009
  19. bebiscimkayra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım hala bir haber yok....ancak kasılmalarım deli gibi devam ediyor...nefesimi zorladığı oluyor ama yokkkkk...yarın nst ye giricem bakalım....açılmam var mıonada bakacaklar....ama açılma filan yoksa artık karar veririz.....dua edin canıııım