41 Y aşındayım ve tüp bebek deneyeceğim,galiba en yaşlınız benim...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bunny98 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : bunny98
  1. bunny98

bunny98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,uzun zamandır konuları takip ediyorum.Benim durumum sizlerden biraz farklı.Daha önceki evliliğimden normal 2 çocuğum var çok şükür.İnsanın hayatında başına herşey gelebiliyor neyazıkki.Bende 2. doğumumda tüplerimi bağlatmıştım.Sonra çok sorunlu evlilik geçirince boşanmak zorunda kaldım.Şimdiki eşiminde önceki evliliğinden 2 kızı var ve tekrar baba olmak istiyor,bunun için kısmet olursa martın ilk günlerinde tedaviye başlıtacağım.Benim yaşta olan arkadaşlar varmı acaba burda,manevi destek çok önemli ,burdaki hanımların birbirlerine nasıl destek olduğunu görüyorum ve çok mutlu oluyorum,Allah isteyen herkese hayırlı evlat nasip eder İnşaallah...

2. 17 Şubat 2010
  3. Destan35

Destan35 Bir Dü$-tüK KıRıLdık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allahim sanada saglikli ve hayirli evlat verir insallah doktorlar vesile Rabbim ol deyince olur Allah diger cocuklarina da uzun ömürler versin dualarim seninle

4. 17 Şubat 2010
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
  6. 17 Şubat 2010
  7. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    allahım yardımcın olsun ablacım..inş rabbim sana da sağlıklı sıhhatlı evlatlar nasip eder..rabbimize tevekkül et o her şeyin en hayırlısını bilir...

8. 17 Şubat 2010
  9. CasminaL

CasminaL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım durumumuz hemen hemen aynı benimde 2 tane cocuğum var normal yolla olan daha sonra boşandım ve tekrar evlendim şimdi tekrar anne olmak istiyorum ama bu seferde eşimde sorunlar var normal yolla olmuyor o yüzden tüp bebek yapacam nisan gibi iki kızım olsun istiyorum bu yolda mücadele verenlere maddi ve manevi güç versin rabbim inşallah her şey yolunda gider

10. 18 Şubat 2010
  11. bunny98

bunny98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Amin,yüce Allah'ım herkese nasip eder İnşaallah. Yazılarınızı görünce heyecanlandım,bende artık tüp bebek isteyenlerin içindeyim gerçekten dedim.38 Yaş konu başlığına bakmıştım ara ara sayfalarına ,benim yaşımdakilere rastlayamamıştım,tekrar inceleyeceğim.Tedavimi Ümit Özekici 'ye yaptırmak istiyorum.Hemşiresiyle görüştüm,ilk adetimin 2. günü muayeneye gideceğim,martın 2 - 3 ü gibi İnşaallah.Bende kendimi menapoza kadar doğurabilirim sanıyodum ama birçok haberleri,yazıları okuyorumki,40 dan sonra başarı oranı azalıyomuş,başlamadan fazla ümitlenmemeliyim diyorum ama bu çok tuhaf hismiş.Transferi olan arkadaşlarımızın yazdıklarını,duygularını okadar takip ettimki,sanki bende yaşadım onlarla ...

12. 18 Şubat 2010
  13. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb ablacım öncelikle allah evlatlarınıza hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin benim bir akrabam 44 yaşında tüp bebek denedi ilk denemede olmadı ama 1 sene sonra tekrar denedi ve ikizleri oldu yani olmayacak diye bişey yok allah ol dedikten sonra olur inş rabbim gönlünüze göre verir

14. 18 Şubat 2010
  15. bunny98

bunny98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herşey Allah'tan,bazen gencecik hanımları okuyorum,tedavileri,tahlilleri gayet normal gidiyo ama olmayıncada olmuyo,hayırlısı olsun hepimiz için.Evde bebek doğmuş gibi hava esmeye başladı bizde,13 yaşındaki oğlum hafiften kıskanıyo gibi :)) Herşeyimi karıştıracak vs. Önceki evliliğim mantık evliliğimdi,aşk yoktu ,şimdi ilk kez eşime aşığım ,ona okadar bir bebek vermek istiyorumki,Allah'ım İnşaallah bana ve isteyen herkese bebek nasip eder .Bugün Kıbrıstan doktorla görüştüm,cinsiyet seçimi olunca 5500avro tutuyomuş( hastane masrafları,konaklama, şehiriçi ulaşım vs.içinde) sadece burdan uçak bileti bize ait,Ön tedaviside 1000 avro civarıymış,onu burda yaptıracağım inş.
    .Eşime çok pahalı geldi doğal olarak,ama ben çok istiyorum,bakalım 2 hafta sonra neler olur...

16. 18 Şubat 2010
  17. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım sevindim böyle bir topic açılmasına bende 1 yıldır kk dayım tüm arkadaşları takip ediyorum bende 41 yaşındayım ben 40 da evlendim iş kariyer farklı sorumluluklar beni bu yaşalara getirdi birgün anne olmak isteyeceğimi ve bu kadar çok isteyeceğimi tahmin bile edemiyordum 1 yıldır bebebk denedim olmadı aşılama olmadı hormonlar normal eşimin 2 tane dünya tatalısı olu var vebende aşığım ve ona bir bebebiş vermek istiyorum ve anne olmak istiyorum ama tren çok hızlı giidyor koşuyorum yakalarmıyım bilemiyorum bende ilerleyen günlerde tüp düşünüyorum tercihim kıbrıs olacak muhtemelen seni yakından takip edeceğim

18. 18 Şubat 2010
  19. karamelito

karamelito Guest

arkadaşlar hakkınızda hayırlısı kıbrıs derken sanırım donasyon düşünüyorsunuz.

arada bizim topiğede bekleriz deniz bulut arkadaşım linkini yazmış, hem okursunuz hem bilgilenirsiniz hem yaşıtlarınız olduğumuz için aynı dili konuşabiliriz.