4yaşındaki kızını komşunun kocasına bırakan annede hiç suç yokmu yani...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Dün bir arkadaş bahsetti üzüntümden sabaha kadar uyuyamadım.bir kadın ve bu kadının görüştüğü tek komşusu var.dışarıda işi olduğu zaman 4 yaşındaki kızını komşusuna bırakp gidip işini hallediyor.yine bir gün işi olduğunda komşusuna kızı bırakmaya gitmiş kapıyı komşusunun eşi açmış eşinin markete gittiğini geleceğini söylemiş.kadın kızını bırakıp işini halletmeye gitmiş.dönüp kızını almış kız evde fenalaşmış hastahaneye kaldırmışlar ve kızın tecavüze uğradığı anlaşılmış.bu olay istanbulun bir semtinde gerçekleşiyor.peki ben iki kız çocuğu olan bir anne olarak soruyorum.burda o annenin hiç suçu yokmu yani bütün suç o adamdamı.bir anne kız yada erkek evladını komşusunun kocasına teslim edip gidebilirmi böyle bir lüksü varmı yani.bence o kadın o adamdan daha suçlu ve o adamla beraber yargılanmalı çocuk ihmalinden.hatta kısırlaştırılmalı bence bu sorumsuz karakterle bir daha çocuk sahibi olmasın onlarında başına bunlar gelmesin diye.çokmu gaddarım yoksa? .böyle anneleri duydukça insan insanlığından utanıyor.kötükedihüso

2. 12 Nisan 2009
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy çok kötü oldum yaa
    yorum yapamıcam şimdi
    Allah kahretsin

4. 12 Nisan 2009
  5. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    kimsemi yapmiyo cocugunu komsusuna birakip gitmiyo
    belki kac yillik komsusu guvenip birakmisdir

kiiii oyle zamandayizki baba dedigin kisi bile tecavuz edebiliyosa sag gozun sol gozune inanmiycagi bir devire gelindiyseki geldik gozunun onunden ayirmiycaksin yavrunu...

6. 12 Nisan 2009
  7. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    okuyunca tüylerim ürperdi ben kızımı hiçkimselere güvenmem
    Allah cezasını versin böyle adamların

8. 12 Nisan 2009
  9. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    o annenin hergün ne işi varmış öle ya kızını getiremicek kadar allah öyle insanlara çocuk nasip etmesin ya olan çocuklara oluyo hayatları mahvoluyo bence annedede suç var zaten suç ona başlıyo adamda bitiyo ya hergün sen 4 yaşındaki kızı neye güvenerek bırakıyosun komşuna bilmem benim aklım almıyor nasıl insanlar nasıl yapıyolar ne sorumsuzluk ya offff :eek:klava:

10. 12 Nisan 2009
  11. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Son derece üzücü ve ne yazık ki utanç verici bir hadise..
    Ne olacak şimdi..Yüreği,ruhu,bedeni virane minicik bir kız,büyüdükçe onunla büyüyecek acıları belki de acımsızlığı..
    Hepimizin evladı var Allah bağışlasın işte çocuk yetiştirmek bu kadar basit değil Allah cc bizlere emanet etmiş onları,tertemiz,pıırıl pırıl..
    Saçlarını okşamaya,ipek tenlerine dokunmaya dahi kıyamıyoruz bazen..
    O kadar için acıdı ki..Cennet vaadedilmiş annelerin ayakları altına,layıkıyla çocuk yetiştirme davasında..
    Bilhassa kız çocukları,o kadar narin ve şeffaflar ki..
    Kadife kutuda saklayasım geliyor bazen kızımı bu talihsiz olaylara şahit oldukça
    Hz Ali der ki Çocuklarınızı kendi zamanınıza göre değil Onların zamanına göre yetiştirin
    malesef bu zamanda insanlık git gide değerini yitiriyor..
    Allah kolaylık versin sabır versin
    Sözün bittiği yer..

12. 12 Nisan 2009
  13. __sariseker__

__sariseker__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne pislikler war ya inanmıorm yazık günah.allahından bulsun

14. 12 Nisan 2009
  15. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah göstermezin okurken cok fena oldum.
    Ben cocugumu hicbiryere birakmam ben nereye gidiyorsam oda benimle gelir.
    O kadinda istemezdi, aklindan bile gecmezdi kizinin böyle bisey basina geleceginyi.
    Asil suclu bence o sapik ibretti alem icin o seyini keziniceksin öyle gebersin pislik.
    Allahim kimsenin basina vermesin.

16. 13 Nisan 2009
  17. eylulum127

eylulum127 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yurt disinda yasiyorum. Bakin burada cocuklara ne ogutluyorlar. Kiz cocugu, erkek farketmez. Eger kaybolurlarsa, erkek bir guvenlik gorevlisine degil, bayan olanina gitmelerini tembihliyorlar. Paranoyak oldum bu insanlar yuzunden, birak kiz cocugunu, oglumu bile emanet edemem bir erkege sanirim.

Hic te gaddar degilsin Tatli Cadi. Bence kisirlastirilmaktan bile fazlasini hakediyor bu gibi pislikler, hasta bir ruhlari var cunku, boyle bir adam her firsatta zarar verecektir etrafina. Hem sallandiracaksin ucbes tanesini, diger pislikler de korksun, cesaret edemesin.

Malesef saka gibi tecavuz ile ilgili cezalar ulkemde. Hem kucucuk cocuklarin psikolojisi de bozulmuyor biliyorsunuz, 70 yasinda dede taciz edince.

Burda fisliyorlar bu insanlari, herkes te ya yasadigi adresi ya da cevreyi biliyor, bocek gibi yasiyorlar.

18. 13 Nisan 2009
  19. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annelik demek bir çok şeyi düşünmek demektir.
    insan hiç komşunun kocasına bırakır mı???
    ülkemizde bu kadar ensest ilişki varken