5+1 hamileyim..siz de öyleyseniz gelin beraber paylaşalım..

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve xenalix tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : xenalix
  1. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanımlar..ilk bebişimi düşürdüğüm için çok endişeliyim ama çok da mutluyum.....sizler nasılsınızzz....

2. 1 Haziran 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hamıle deılım ama tbr ederım rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın duanı bızlerede eksık etme darısı bıze olsun ıns

4. 1 Haziran 2010
  5. asi38

asi38 rabbim duy sesiiiimii :(( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende hamile değilim ama çok istiyorum lütfen duanda bizleride unutma cnm benim rabbim kucağınada almayı nasip etsin sağlıkla sıhhatle...

6. 1 Haziran 2010
  7. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar..8- 9 ay sonra başardık sonunda....allah sizlere de göstersin hayırlı zamanda...sakın bunalmayın stres yapmayın..kısmetimizde varsa elbet kucağımıza alıcaz bebişlerimizi..kafaya takma demekle olmuyor çünkü ne kadar amaaan bu ay takmıcam desem de olmadı hiç...ama sabrettim..darısı başınıza....dualarım sizlerle...

8. 1 Haziran 2010
  9. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım seninle aynı kaderi yaşamışız bende beğemimika kaybettim lbi durmuştu şimdi 5+1 günlük hamileyim...dr gittinmi sen
    ne durumdasın???

10. 1 Haziran 2010
  11. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktordan randevu aldım 15 hazirana verdiler..ben yurtdışındayım. daha bile geç veriyolardı..ama ben dedim hemen kesinleşsin istiyorum diye...bekliyorum işte...midemde bılantı var sürekli ama öğürme olmuyor...bel ağrısı var...başka sıkıntı yok şimdilik...

sen nasılsın canım gittin mi doktora

12. 1 Haziran 2010
  13. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim lekelenmelerim oldu drla görüştüm yerleşme kanaması olabilir dedi düşük tehlikem var progestan verdi hap onu kullanıyorum yarın gidicem inş kese oluşmuş ve sağlıklı gebeliktir . göğsümde ağrı başladı özellikle uçları batıyor bide kasıklarımda ağrım var dinleniyorumm allahım kucağımıza almayı nasip eder inş bu sefer

14. 1 Haziran 2010
  15. gozdeati

gozdeati ATİLLA+GÖZDE=UMAY Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    meraba arkadaşlar bende benim hesabıma göre 5+1 günlük hamileyim bende aynı şekilde martta kimyasal gebelik yaşadım çok endişeliydim bugün doktora gittim bhcg 603 çıktı doktorum gebelik başlamış dedi havalara uçtum haftaya gel keseyi görelim dedi bizde 7 aydı bekliyoduk 'umay'ımızı

16. 1 Haziran 2010
  17. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 15 gün nasıl beklicem bilmiorum ama zaten şimdi gitsem bile ancak kese görünür...benim göğüslerim yeni başladı hafif acıyorlar..bi de ışığa karşı duyarlılık başladı bende..normal mi acaba...inşallah hepimiz kavuşuruz bebeciklere...

yeşimcim geçmiş olsun moralini bozma sakın.sen iyi olursan bebişin de hisseder bunu sıkı tutunur..

18. 1 Haziran 2010
  19. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım tebrik ederim harika haber....herşey sağlıklıca gider hepimizin umarım...:lepi:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.