5+5 günlük hamileyim ama bulantım yok...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve e.m.e.l tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : e.m.e.l
  1. e.m.e.l

e.m.e.l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende 5 hafta 5 günlük hamileyim:nazar: 1 sene bekledim bu hamilelik için doktora gittim kese 5. haftayla ıuyumlu dedi ama sadece kese görünüyor. doktorum 2 hafta sonra gelmen gerek zaten bu haftalarda sadece keseyi görürüz dedi kesede bebek nezaman görülür? midemin hiç bulanmaması normal mi? endişelenmeye başladım...kızlar bu konuda yardıma ihtiyacım var...

2. 26 Kasım 2009
  3. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hayatım ben 26 haftalık hamileyim ne bulantı ne aşerme falan yaşamadım ki zaten senin ki çok erken ben bi kere bulandım oda 12 hafta falandı yani o yüzden hiç bulanmayadabilirkaydirigubbakcemile3
    inşallah benim gibi rahat bi hamilelik geçirirsin hayırlı olsun canımopuyorumnanaktan

4. 26 Kasım 2009
  5. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bebiş 8. haftada görülür sanırım sabret canım be ya erken doğummusun:)))) gir bak gebelik.org sitesi çok yardımcın olur hamilelik boyunca

6. 26 Kasım 2009
  7. AdaEge

AdaEge Guest

Benimle aynı gün hamileliğiniz.5+5 ama cetvel 5+6 gösteriyor.Üstelik ikiz hamileyim.Benim de bulantım yok..Geçen sene de ikizlere hamileydim,yine bulantım yoktu..ınşallah bu sene de olmaz..Her hamilelikte olucak diye bir şey yok..Olmaması olmasından daha iyi..Neden dert yapıyorsunuz ki...

8. 26 Kasım 2009
  9. AdaEge

AdaEge Guest

Geçen sene 18. haftamdaydım hala bulantım yoktu...

10. 26 Kasım 2009
  11. e.m.e.l

e.m.e.l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım kalp atışıdamı 8. haftada duyulur... off offf geçmiyor günler gel 8. hafta...:ecrin_bebek: göreyim...

12. 26 Kasım 2009
  13. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim,şu haftalarda bulantının olmaması çook normal.çünkü erken.bence en erken 10. haftadan itibaren başlar bulantın.belki hamileleğin boyunca hiçç bulantın olmayacak.ki olmaması daha iyi.ama bulantıların başlayıncada illallah diyeceksin,emin ol.yani hiç stres yapma.ilerleyen haftalarda büyük olasılıkla bulantıların başlıyacak.benimkiler ikiz olmasına rağmen (ikizlerde bulantılar daha erken ve daha çok olur)ilk 5 hafta gebeliğimden haberim bile olmadı.idrar testiyle öğrendim.10-11. haftalar arasında başladı bulantılarım.daha doğrusu koku hassasiyeti başladı.bu da beraberinde iştahsızlığı getirdi.67 kiloyla başladım gebeliğe ama ilk 3 ay 4 kilo verdim.ilerleyen aylardada tekrar geri aldım kilolarımı.

14. 26 Kasım 2009
  15. e.m.e.l

e.m.e.l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım şimdi senin Allah nasip ederse 4 çocuğunmu olacak... dert yapmıyorum merak ettim çünkü endişelenebiliyor insan tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum...

16. 26 Kasım 2009
  17. AdaEge

AdaEge Guest

6 ile 8. haftalar arasında duyulur kalp atışları...
    Canım ben geçen sene 2009 temmuz annelerindendim..Ama dr ihmali ve rahim ağzı yetmezliği yüzünden zamansız doğumla kaybettim bebeklerimi..Kızım ve oğlum şu an mezardalar..Allah nasib ederse kardeşlerini sağlıkla ve zamanında kucağıma almayı diliyorum...Her hamilelik farklıdır bunu unutma...Diğerlerinde var diye illa sende de olucak diye bir şey yok ki..Bu bulantılar yüzünden hastanede yatanlar,serum yiyenler var..Daha mı iyi öylesi..İnşallah böyle bulantısız bir hamilelik geçiririz..opuyorumnanaktan

18. 26 Kasım 2009
  19. AdaEge

AdaEge Guest

Sanırım yanlış aklında kalmış arkadaşım..En geç 8. haftaya dek embriyo,yolk sac kesesi ve kalp atımı yoksa boş gebelik olarak değerlendirilir ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.