5 aylık oğlum daha tam başını dik tutamıyor

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve beme tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : beme
  1. beme

beme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    oğlum 3 hafta erken doğdu ve kiloso 2300 idi güzel kilo aldı gelişimide iy doktorumuz rekor kırdığımızı bile söylüyor ama hareketli bir çocuk değil daha yana dönemiyor tam olarak başını dik tutamıyor neyapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

2. 23 Eylül 2010
  3. colerko

colerko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    peki dr. ne diyor canım normal miymiş yana dönüşlerde kendin yardım ederek göstersen biraz.. ama mutlaka dr. a danış bence

4. 23 Eylül 2010
  5. slece17

slece17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gün içerisinde bir kaç dakika aralıklarla artırarak yüz üstü tutacaksın,zamanla kol bacak ve gövde kasları güçlenecek,ayrıca sırtüstü yatarken yüz üstü çevirmeye çalış,başta senin yardımınla yapar sonra işi kavramaya başlayınca sana ihtiyaç duymaz merak etme.öptün bebişini.:KK46:

6. 26 Eylül 2010
  7. Nilay

Nilay OĞLUM YUSUF EMİR Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selece17 senın dediğini diycektim bende bebişi yüzüstü uzandırmak çok işe yarıyo ama normal galiba ben bi yerde okumuştum hatta şey diyodu eğer bebeğiniz başını dik tutamıyo ek besinede başlamayın

8. 28 Eylül 2010
  9. yildizlar

yildizlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cocuk doktorlari bebegin hep 6 aylik olmasini bekler , bazi bebekler 6 aydan sonra yaptigi icin. benim sana tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle bu konunun uzerinde durman, saglikli bir bebek belki gec saga sola donsede kaslarini en iyi bicimde kullanir, moralini bozmak asla istemem benim oglumda kafasini tutamiyordu dr muz 6 ayi beklicez beklicez dedi ve oglumda epilepsi ve kas gevsekligi cikti, istersen 6 aya kadar bekle ama bir cocuk norologuna danisin derim... saglikli gunler