5.defa sonuç negatif,artık vazgeçtim...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kotyora tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kotyora
  1. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet 3 aşılama 2micro ve sonuç hep aynı. Oysa bu kez o kadar ümitlenmiştim ki mutluydum,neşeliydim bu sefer oldu gibi geliyordu. 12.gün hcg düşük çıktı bi daha da yükselmedi. Teselliler de boş,durup durup ağlamak da boş hatta herşey boş. Artık denemek istemiyorum. Kendimi kimyasal sıvılarla dolu şiş bir balon gibi hissediyorum. İki yıldır yediğim iğneler, geçirdiğim muayeneler, hastanelerde saatlerce beklediğim zamanlar gelince aklıma çok kötü oluyorum. Çok isterdim kucağıma bebeğimi almayı, onunla gözgöze gelmeyi, eşimin baba olmasını...... Ama olmadı işte. Belki defalarca deneyenler, maddi manevi daha çok şey kaybedenler bana kızabilir, herkesin Allah yardımcısı olsun ama ben daha fazla yapamicam. Evlatla da evlatsızlıkla da imtihan olmayı kimse istemez, Varsa , yazılmşsa olur olmazsa da Allah'ın takdirine birşey diyemem. Dua eden, destek olan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin.

2. 16 Eylül 2008
  3. Chilek

Chilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım, şuan da sana söyleyeceğim hiçbir söz, seni teselli etmeye yetmeyecek biliyorum. Sadece şunu söyleyebilirim; sen de çok iyi bilirsinki herşey de mutlaka bir hayır vardır. Böyle düşün ve umutlarını yitirme ne olur. Bu mübarek günlerde, Yüce Rabbim hepimizin hakıında en hayırlı olanları versin.

4. 17 Eylül 2008
  5. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.581
    Ödül Puanları:
    188
    ah canım ah hep aynı 2 aşılama 2 tüp bebek maalesef ama sabır hayat evlatsıda olsa yaşamaya değer izmirde yaptırdın heralde hangi merkezde canım tedavi görüyordun

6. 17 Eylül 2008
  7. melisa34

melisa34 Guest

arkadaslar bended hıc asılama yapılmadan hmn tup bebk yapıldı 1tup bebk gecn sene yapıldı2.tup bebk 2008nısanında yapıldı sımdı ıse dondurulmus emrıyolar var onlar yapılacak ama bu sons sansım oldugu ıcın korkuyorum

8. 17 Eylül 2008
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    rabbım bu mubarek gecelerde herkesın yardımcısı olsun bu yol zor bu imtıhan çetınn.........yaşayan bılır elbette................rabbım sıkıntıları gidersin çekemeyeceğimiz sıkıtılar vermesınnnnnn............hayırlı gceler arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrr

10. 17 Eylül 2008
  11. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya yaşadıkların seni olumsuzluğa götürmesin lütfen...Evet bişeylerin mücadelesini veriyoruz sonuç negatif olunca gerçekden çok üzülüyoruz ama vardır bundada bi hayır demek gerekiyor...Bu kadar harab etme kendini Rabbim eğer nasip etmişse zaten zamanı vardır elbet...Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin.Bizim hayır bildiğimizde şer de olabilir....Sadece sen değilsin canım ya bak sen ben ve bir çok arkadaşımız aynı durumdayız ama sabretmekden başka çare yok ....
    Allaha emanet ol ve biraz zaman ver kendine......Allahım sana ve isteyen herkese hepimize hayırlısını nasip etsin canım

12. 17 Eylül 2008
  13. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım denemelerin başarısızlıkla sonuçlanmış olabilir, sen artık işlemlerden de vazgeçmiş olabilirsin ama sakın ümidini yitirme, ben hastanede biriyle tanıştım, 6 yıllık evliydi kadın, defalarca aşılama ve tüp bebek yaptırmış olmamış, sonra kendiliğinden hamile kalmış, geldiğinde ilk kez görecekti bebeğini, Allahtan ümit kesilmez, Rabbim istememizi istemeseydi isteme duygusunu vermezdi bize, hakkımızda hayırlısı diyelim, Rabbimden ümit kesilmez diyelim olur mu tatlım? bu iş için çaba sarfetmeyebilirsin artık ama ARTIK VAZGEÇTİM deme nolur. Mevlam Görelim Neyler Neylerse Güzel Eyler

14. 17 Eylül 2008
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    Canim yureginin en derinlerinden akan su sozcuklerle sanki benim duygularimi anlatmissin...Seni cok iyi anliyorum benimde bugun moralim bozuk biraz ama hayatta hicbirseyden hemen vazgecmek yok..Simdi icindeki bu aciyla boyle soyluyorsun bende oyleydim ama insan bir iki ay sonra yine umitleniyor umutlanmak zorunda ...Umut olmadan yasanmaz canim....a.s.

16. 17 Eylül 2008
  17. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim hiç üzülme allah tan her şey veren rabbim 10 yıl sonra bile veriyo bu tür örnekler çok sen üzülme yeter allah dua et hakkında hayırlısını dile ve umudunu hiç yitirme bak ben de 4 yıldır bebek özlemi çekiyorum ve tiroid yüksek ama ben yine umudumu yitirmedim tedaviye devam sende yılmıycaksın tamam mı bu arada hemşeriymişiz bende aydın dayım hangi dr gidyorsun bilmiyorum ama sana iyi bir merkez ve aydın da iyi bir dr önerebilirim kendine iyi bak canıma.s. :1hug:

18. 17 Eylül 2008
  19. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sakın ümidini yitirme herşeyin zamanı vardır bizlerde büyük heyecanlarla bekleyenlerdeniz allah kolaylık versin