5 düsükten sonra tekrar hamilelige hazirim !

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve seydam tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : seydam
  1. seydam

seydam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar benim kadar cok düsügü olan varmi? ve illaki bukadar istetem normalmi? korkuda yokk dua edin nolur!:Saruboceq: rabbim beni gibi isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

2. 7 Ekim 2009
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    her giden çocuk yeni bir umut verir annenin yüreğine..anne hep ister hiç vazgeçmez ki..annelik böyledir işte.çabalrsın,düşersin yorulursun ama yine yola devam..vazgeçmeden usanmadan yola devam..ben tek düşük yaptım ama inan ki ek değil sanki binlercesini düşürmüş kadar kahroldum..düşüklerinin aralıklarını yazmamışsın.düşüklerinin nedenini öğrenebildinmi.bence bir araştır.ihmale gelmez.allah sana ilk önce sabır sonrada sağlıklı bir gebelik nasip eder inş:Saruboceq:

4. 7 Ekim 2009
  5. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim seni iyi anlıyorum bende 3 kayıp yaşadım....
    yeniden hazır olmana çok sevindim...en kısa zamanda göbüşünde bebeiş olsun..sonra kocaman göbekli ol..sonra göğüslerin füze gibi olsun sonra bebeğin kucağında olsun inşallah seni hep emsin sabaha kadar uyutmasın...

6. 7 Ekim 2009
  7. seydam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kaydirigubbakcemile3cok sagol canim insallah dedigin gibi olurda sabaha kadar uyumamaya raziyim ra seninde yoksa rabbim nasip etsin ins herseyin hayirlisi:1hug:

8. 7 Ekim 2009
  9. seydam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    slm cnm ben 9 yillik evliyim 7 yasinda bir tane oglum var yaklasik 5 yildir ikinciyi istiyoruz düsükleriminde kimisinde canm 6ay kisiminde 2ay bekledim ama bu sonuncu olana 2 yildir ara vermistim sebebi arastirildi genetik testtimde sadece protein s düsük cikti onun kan pihtilasmasi yapabilecegi icin aspirin kullandim ama ise yaramadi 24 eylülde son kürtajimi oldum daha yeni ama doktorum bekleme diyor belki busefer igne kullanacagim hayirlisi senin varmi?

10. 7 Ekim 2009
  11. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede bekleme çalışmlara başla ..
    ne güzel oğlun varmış bak...benim kucağım boş ama allhım bu sefer dolduracak inşallah kucağımı..5 haftalık hamileyim...bugün dr banada iğne verdi hergün vurulucam...

12. 7 Ekim 2009
  13. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar cok cok gecmiş olsun hepinizede..benimde 3 gebelik kaybım var...ama bende hala yılmadım ve o kadar cok hamile kalmayı istiyorum anlatamam..benim tahlillerim yapıldı ama cok şükür hiçbir sorun yok..ama doktorum kan pıhtılaşmasından süpheleniyor.eğer hamile kalırsam hem iğne hemde bebe aspirini kullaıcam..ama şuanda tek derdim hamile kalamamak yaklaşık 4 aydır korunmuyorum ama tık yok..allahım güzel rabbim bizler gibi bebek isteyen tüm annerin kucaklarını boş koyma en kıza zamanda bizlere birer evlat nasip eyle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

14. 7 Ekim 2009
  15. seydam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm allah yardimcin olsun insallah kucaginada alirsin yavrunu rabbim kolayliklar nasip etsin ins herseyin hayirlisi insallah ignede cözüm olur bende yarin gidiyorum doktora hayirlisi bakalim insallah rabbim büyük bizim sinavimiz bu sabredip beklemeliyiz ins

16. 7 Ekim 2009
  17. seydam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle gecmis olsun cnm ins en kisa zamanda :Saruboceq:hamilede kalirsin kucaginada alirsin ins rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ins

18. 8 Ekim 2009
  19. Mestitosh

Mestitosh bebeğim seni bekliyoruz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim seni çok iyi anlıyorum. benim de bir kaybım var. iki buçuk aydır beklemedeyim. ben de artık hazır hissediyorum kendimi ama dr üç ay bekleyin dedi biz de beklemedeyiz. bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleri hayırlısıyla görürüz inşallah...