5 gb sanal disk istermisin?

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Haziran 2007 başlatılmıştır.

13 Haziran 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar şimdi sizlere vereceğim adres beleş mail adresi veriyor ve bu mail adreslerinin 500 mb lik sanaldisk hafızası bulunmaktadır.bu sanaldiske istediğimiz hertürlü bilgileri,fotoları,mp3leri,programları atabiliyoruz ve başka bir bilgisayarda mail hesabımızı açtığımız zaman orayada kaydedebiliyoruz veya izliyebiliyoruz.aslında olay burda kopacak herkes bu mail adresini bilmiyor o nedenlede istediğimiz mail adresini bulma imkanımız var,500 mb sanal disk yetersizmi geldi 2.3.4.5.6.7.8.9. hatta19. mail adresimizi bile açabiliyoruz ee buna bağlı olarak eğer 5 tane mail adresi açar olursak sanaldisk hafızamızı 2.5gb ye çıkartabiliyoruz mail adresiniz isminiz@ilkposta.com oluyo bir tavsiye mail adreslerinize rakam verin örnegin isim1@ilkposta.com isim2@ilkposta.com ... .neyse ben fazla konuşmadan adresi vereyim inşallah yasak degildir
    http://www.ilkposta.com

alıntıdır ..
    ama bende kullanıyorum şu dakika itibariyle gerçekten süper..

:teytey::teytey:

2. 13 Haziran 2007
  3. nese28

nese28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm güzel bir link tskler:smiley-cool:

4. 16 Haziran 2007
  5. EU1

EU1 Guest

reca ederim :KK70:

6. 16 Haziran 2007
  7. humane

humane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten guzel bişey saol arkadasım paylastıgın için

8. 16 Haziran 2007
  9. humane

humane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlkposta verdiği hizmetlerde ve hizmetlerinin ücretlendirilmesinde dilediği her türlü değişikliği kullanıcıya bildirmeksizin yapma hakkına sahiptir.

????

10. 16 Haziran 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Sağladığımız hizmetlerin hepsinden şu an için ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Henüz ücretli bir hizmet vermiyoruz.

demişler..
    ücretli bir hizmet vermeye başladıkalrında onu kullanan kişiler için fiyat artırımı falan olması lazım sanırım o madenin

12. 20 Haziran 2007
  13. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    güzel keşif :)

14. 22 Haziran 2007
  15. sevilayer

sevilayer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım söylediğiniz sşteye girdim fakat her defasında bana kodu yazılmasında aynısı değil dedi fakat aynısı idi sadece yazı tipinde degişiklik var fakat ben yapamdım yardımcı olurmusun şimdiden teşkl

16. 23 Haziran 2007
  17. EU1

EU1 Guest

büyük küçük harflere dikkat ederek yazın.. yada özel mesajla bana istediginiz adresi söyleyin ben sizin yerinize alayım..