5. gün transferi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve doga87 tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : doga87
  1. doga87

doga87 doğam canım kızım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben ikinci denememde transferi 5.gün istiyorum acaba bu bizim isteğimiz doğrultusund oluyormu

2. 23 Şubat 2009
  3. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ona doktor karar veriyor.sen yinede düşünceni belirtirsin.senin embriyo kalitene sekline ve embriyo sayına bakarak karar veriyorlar. (çünkü her embriyo 5.güne dayanamıyabiliyor)

4. 23 Şubat 2009
  5. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ama ya 4.günde gelişimini durdurursa transferden sonra oyüzden beklemesini istiyorum yaşım daha 22 ama ben bir sürü tadavi gördüm hiç birinde de gebelik oluşmadı bidaha hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

6. 23 Şubat 2009
  7. balance88

balance88 sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim 5. günü koyulduda noldu sonuç negatif. benimkiler genetik tarama yapıldığınan 5. günü oldu.kafana bunları takma inşallah kucağına bebişlerini alırsın.

8. 23 Şubat 2009
  9. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatım benim 5. gün transferim yapıldı. Cuma günü sonuç alacağım.
    Transfer günü embriylog arkadaşların ilettiğine göre ne zaman transfer yapılacağını yumoşların toplam sayılarına anne yaşına , yumoşların gelişim durumlarına göre belirliyorlarmış. Benden 8 yumoş alındı 7 si döllendi.4. güne kadar 7 side geldi ama son gün bu sayı 6 ya düştü.Yani birtanesi yola devam edemedi. Diğerlerininde kalitesinin iyi olduğu için beklediklerini ilettiler.Ve transferden öncede 2. yumoşuma hatching işlemi yapıldı ve 2 adet transfer edildi. Bunların hepsini kendileri doktorla birlikte belirliyorlar. Hatta eşim 3 adet transfer istemişti. Kendileri 2 ader transfer belirlediler
    Ama yinede tutacaksa her türlü tutar. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

10. 23 Şubat 2009
  11. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah olumlu sonuç alırsın canım allah bütün isteyenlere nasip etsin

12. 23 Şubat 2009
  13. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün emeklerimizi boşa çıkarmasın. Sizler içinde dua ediyorum umarım dualarımız kabul olur

14. 23 Şubat 2009
  15. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sunuda söylemek isterimki bana 5 kez yapılan transfer işleminde 2 kez kimyasal gebelik yasadım.bu 2 kimyasal gebeliğin ilki 5.gün dondurulmus embriyolarlaydı.2.side 5.gün taze embriyolarla yapılan son transferimdeydi.simdi tekrar dondurulmuslarla transfer oldum bugün 6.günüm. insallah bu sefer gebeliğim kimyasal değil klinik gebelik olur.ve bende mutlu sona ulasırımmmm:Saruboceq:

16. 23 Şubat 2009
  17. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar düşünüp acaba omu bumu şumu diye başlarsan tedaviye olmaz canım. dr.un herşeyin en iyisini bilir dr.una güven herşeyi oluruna bırak. olacağı varsa olur zaten. bak benim yumurtalarım 23 aralık salı günü öğleden sonra toplantı 25 aralık perşembe günü transfer oldu yani 2. gün 3 embriyo transfer edildi.kalan 10 tane yumurtam da sağlıksız oldugu gerekçesi ile dondurulmadı bile. bende çok okumuş çok araştırmıştım ama hiç bi zaman dr.uma bu neden böyle olmuyor demedim herşeyi önce Rabbime sonra dr.uma bıraktım.ilk mikroenjeksiyon denememde hamile kaldım Allah ıma şükür. aklını karıştırma canım dr.larımız olması gerekeni olması gerektiği gibi yapıyorlar zaten.Rabbim yardımcın olsun ve yüzünü güldürsün inşallahhhh

18. 23 Şubat 2009
  19. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bu defada olmazsa diye çok korkuyorum elimde değil kafamı karıştırmak