5 hafta 3 günlük hamileyim ama........

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve burcu1507 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : burcu1507
  1. burcu1507

burcu1507 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben 5 hafta 3 günlük hamileyim internette okuyorum değişiklikleri bende hiç bir değişiklik yok bulantı göğüslerde değişme sık idrara çıkma hiç biri yok bu hafta doktora gideceğim ama çok endişeliyim

2. 4 Nisan 2009
  3. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    burcucum bende 6 haftalık hamileyim benimde gögüslerim 1-2 hafta önce şişti seninkide yeni şişmeye başlar bu hafta daha sık idrara çıkıyorum ve bulantımda daha yok 6.haftadan başlıyomuş bulantılar ve12. haftaya kadar sürüyomuş yani bence endişe etme bende 5 haftalıkken birşey yoktu yeni başladı korkma canım ayrıca tebrik ederim hayırlısı olsun

4. 4 Nisan 2009
  5. burcu1507

burcu1507 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında benim son adet tarihim 25 şubat şuan 6 haftayıgeçik ama bence geç döllenme oldu bana görede 5 hafta üç gün pazartesi keseyi görmek için gideceğiz görememekten veyaherhangi problem olursa diye korkuyorum bu arada seninde hamileliğin hayırlı olsun bebişlermiz aynı zamanda olacak umarım salıklı geçiririz

6. 4 Nisan 2009
  7. Defhne

Defhne Doruk Paşam :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canımın içi tebrik ederimmm arkadaşımmmmmmm :teytey: :teytey: Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inş :Saruboceq: :nazar:

herkein bünyesi bir değil sonuçta. benim arkadaşım hamileydi 7 . haftaya kadar bişeyi yoktu. sonra birden bulantıları başladı. şuan 16 haftalık hamile ve hala bulantıları var. yani herkes farklı. sen içini ferah tut. güzel düşün ki herşey güzel olsun tamam mı bitanem :1hug: Şeniz

8. 4 Nisan 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım herkesde belirti olucak diye bir kural yokki bi arkadaşım hamile olduğunu 3. ayında öğrendi düşün yani hiçbir değişiklik olmayınca şüphelenmemiş.inşallah sende pazartesi görürsün bu arada geç döllenme olunca yaklaşık satdan 2 hafta geride oluyor belki senin hesaptan daha küçükde olabilir

10. 4 Nisan 2009
  11. sudi

sudi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :nazar:bende 5 haftalık hamileyim. ve bende de hiç bir belirti yok. hiç bir şey değişmedi henüz bende de. yani bulantı, baş dönmesi, halsizlik, göğüslerde şişme hiç bir belirti yok. geçtiğimiz hafta doktora gittim ultrasyonda göremedi bebeği ama kan tahlilinde sonuç 1050 olarak çıktı. bende çok korkmuştum ama dün tekrar gittim ve bebeğim çok ufak olduğu için daha görünmediğini öğrendim ve dün tekrar ultrasyonda baktımızda gördük. çok endişe etmiştim ama yersiz çıktı.:CüvCüv:

12. 5 Nisan 2009
  13. ins olmaz canim bulantin falan senin gibi bende endiselendim olmasa daha iyi belkide dedim ama 6 haftaya girmemle basladi halen devam ediyo 7 haftalik hamileyim bende ama cok kotuymus bulanti ne yesem cikarir oldum simdi yemene icmene bak eger bulantin olursa ozleyeceksin yeyip icmeyi benim bulantim gecsin inan doya doya yemek yemek istiyorum butun belirtiler var suan bende dilerim Allah tan hafif atlatirsin kib canim saglikli hayirli olur insallah

14. 5 Nisan 2009
  15. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım herkeste bulantı kusma olucak diye bi kaide yokki bendede olmamıştı bi kere bile istifra etmedim hiç bişeye aşermedim dr um haline şükret diyodu banayani yaşayanlar bilir tabiki ama kusma bulantı çok zor oluyomuş o yüzden kafana takma canım boşver olmaması daha güzel...

16. 5 Nisan 2009
  17. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    her hamilelik kendine özeldir canım illa olacak diye bişey yok inşallah olmaz rahat bir hamilelik geçirirsin. ayrıca bunu söylemek içinde erken genelde 6-7. haftalarda başlar sıkıntılar.

18. 19 Eylül 2009
  19. tugcee

tugcee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum adım tuğçe 9 hafta 3 günlük hamileyim biran önce bebişime kavuşmak istiyorum Allah tamamına erdirir inşallah.öyle midem bulanıyoki bi bulantılar geçse rahatlıycam:KK43: