5 haftalık hamileyim ama...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EylulunAnnesi tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EylulunAnnesi
  1. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar sizlere danışacagım birkaç sey var.özellikle tecrübelerinizden fardalanmak istedim.ben bugun 5+1 haftalık hamileyim ama cuma günü yani iki gün önce ultrasonda kesem görünmedi,sonrasında burdaki topiclerde okuyorumda herkesin aşırı derecede mide bulantısı kusması var,kimisi yemek yiyemiyor kimisi yemek yapmak için mutfaga giremiyor.gel gelelim bana.bende bu belirtilerin hiç biri yok.bulantım kusmam hiiç yok.bikaç gün öncesine dek kasık agrım oluyodu artık oda yok.tek bi belirti var.gögüslerim aşırı hassaslaştı ve büyüdü dokunamıyorum bile....sizce bütün bunlar normalmi benim gibi gebelik geçiren varmı? (hcg degerim yüksek bu arada)

2. 25 Ocak 2009
  3. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm aynen bende senin aynısı hiç bulantı tiksinme yok sadece
    gaz kasık bel ağrısı göğüs şişliği...
    bu arada benimde kesem gözükmedi
    yarın 6+3 doktora gidicez ama beta tam 6+0 da 1652 idi yani normal dedi doktor..
    anlamadım yaaa bende...

4. 25 Ocak 2009
  5. rapunzell_82

rapunzell_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sıvaslı senınle gunlermız aynı canım..bende hıc bır sıkıntı yok..mıde bulantısı tıksınme vs...
    tek kasık agrısı hatta adet sancısı gıbı oluyor..
    gaz cok fazla bırde goguslerım hassaslatı..
    konuya acmana cok sevındım..
    bende takıp ederım...
    ama vajınal muayene olsaydın kese gozukurdu.normal ultrason oldugu ııcn gozukmesıtır kese..

Son düzenleme: 25 Ocak 2009
  6. 25 Ocak 2009
  7. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım 5 aylık bebğim var benim...benim tam 5+3 de gebelik kesesini görmüştük ama vajınal ultrasoda...bende hiç bi rhamilelik belirtii olmadı...göğüs hassasiyet bile olmadı....herkeste herşey olacakdiye birşey yok...bulantım hatta hiç olmadı....

8. 26 Ocak 2009
  9. ge0120

ge0120 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde hiç bulantım,ağrım sızım olmadı hamileliğim boyunca
    karından ultrasonla 7.haftaya kadar kese görünmeyebilir.
    her zaman daha iyi sonuç için vajinal ultrasonu tavsiye ederim hiçbir zararı yok...

10. 26 Ocak 2009
  11. strangellucky

strangellucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 4 haftalık hamileyken bhcg yaptırdığımda 758 çıkmıştı değer göğüslerim, belim ve kasık ağrılarım dışında pek belirti yoktu 5 haftalıkken vajinal ultrasonda keseyi gördük 7 haftalıkkende kalp atışlarını gördük şu anda kızım Allah'a şükür 4.5 aylık Allah sizede bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn

purple3512 bunu beğendi.
  12. 26 Ocak 2009
  13. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.bugun keseyi gördük karından ultrasonla.rabbim herkese saglıklı çocuklar nasip eylesin.hepimizin tamamına erdirsin amin...

14. 27 Ocak 2009
  15. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allaha şükür bizde dün karından keseyi gördük...
    sivaslı arkadaşım tebrikler hadi hayırlı olsun bakalım inşallah geri kalan evrelerde sorunsuz bi şekilde tamamlanır...
    dün 6+3 tü 2 hafta sonraya randevu verdi ancak o zaman kalp atışı duyulur dedi..

16. 19 Şubat 2009
  17. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    selam bende 5 + 1 haftalik hamileyim sali günü gittim böyle kücück balon gibi bisey gördük karindan o kese oluyor dimi? 2 martda randevüm gene kalp atislarini duymak icin heycandan ölüyorum ve endiseliyim neden bilmiyorum. kasiklarim agriyor dün cok agridi basim döndü belim cok agridi.. bide bacaklarimda artik derman yoktu.. ^bacaklarim cok agridi.. sanirim kalbi gelisiyor ve kan sistemlerim hizlaniyormus.. ilk hamileligim :).. bu agrilar nomal degilmi? bide hic ama hic istahim yok..

umarim hepimiz bebislerimizi saglikli bir sekilde dünyaya getiririzz..

18. 19 Şubat 2009
  19. snmrh_1303

snmrh_1303 melek kızım sağlıkla gel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selammm,
    sivaslı hayırlı olsun bebeğin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah..kızlar bende 10haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim.:nazar: bu haftaya gelene kadar çok sıkıntı çektim bulantım çok fazlaydı ama kusma olmuyordu bende yemek yapamıyordum yiyemiyordum galeta tek besiinimdi ama Allaha şükür kalmadı bu sorunlar hemen hemen normale döndüm şimdi sadece gaz problemi ve bel agrısı cekiyorum..
    bu dönemleri her anne adayı farklı şekilde yaşıyormuş hatta kimisi hamile oldugunu 3 ay boyunca anlamıyormus bile o yuzden tum sıkıntıları kafaya takmamak lazımm herşeyin iyi olduğunu düşünelimm :KK46: