5 haftalık hamileyim hafif kahverengi lekelenme var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve badegul tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : badegul
  1. badegul

badegul bebişim geliyooooo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

2. 12 Aralık 2009
  3. badegul

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben şuan adet tarihi içindeyim acaba sadece bendemi oluyo çok hafif kahvrngi leke gördüm böyle olan varmı

4. 12 Aralık 2009
  5. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merahab canım bendede oldu lekelenme ben drumla görüştüm progesteron desteği veriyolar iğne yani.. benimkiler tüp bebek olduğu için çok titiz davranıyorum. bulantılarım başladı.hiçbirşey yemek istemiyor canım. sanada dr a danışmanı öneririm.. hayırlı olsun inşallah bebğin...

6. 12 Aralık 2009
  7. badegul

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım pazartesi sorcam inş bendede bulantı ve başdönmesi var maşallah benim boğaz iyi herşeyi yiyorum

8. 12 Aralık 2009
  9. butterfly45

butterfly45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Badegülcüm tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inş.Yaşadığın belirtileri bizimle paylaşır mısın???

10. 12 Aralık 2009
  11. badegul

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende çok baş dönmesi oldu midem çok az bulandı sabahları çünkü çok geç kalkıyodum göğüslerim öle çok hassaslaşmadı aynı adet dönemindeki gibiydi bide 5 gün gecikti test yaptım çok şükür hamileymişim allahım inş sanada nasip etsin

12. 13 Aralık 2009
  13. sushiii

sushiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamını erdirsin inşallah. bendede lekelenme oldu. Hatta ben regl oldum diye bunalıma girip doktorumu aradım. O da test yaptır dedi. Yaptırdım değerim 188 çıktı. Tam süpriz oldu yani bize. Sizin sonucunuz kaçtı kızlar. kızlar son adet döneminiz ne zamandı onu ilk gün sayarakmı 5 haftalık hamileyim diyorsunuz. Bu iş nasıl oluyor bilemedim. Bir de doktora keseyi görmek icin ne zaman gideceksiniz. Bende progesteron desteği oluyorum. Ben hiç bir farklılık hissetmiyorum. Sadece ekşi yemeye çok düştüm. :nazar:alkisalkisalkis

14. 13 Aralık 2009
  15. mavisler

mavisler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, benimde son adet tarihim 12 kasım ve buna göre bugün 4hafta 3 günlük hamileyim. biraz erken davranıp meraktan geçen salı günü test yaptırmıştım beta hcg 28,46 çıkmıştı doktorum pazartesi yani yarın kan testini tekrarlamamı istedi sonuca göre ultrason için çağıracağı günü söyleyecek.. dünde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm, çok mutluyum ama ultrasonda görmeden keseyi yine de tam sevinemiyorum nedense... belirti olarak ise sık idrara çıkma ve çok hafif karın ağrısı var... Haberleri paylaşacağım.... sevgiler...

16. 13 Aralık 2009
  17. ayse_80

ayse_80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    ben de yeni katıldım aranıza ve 5 haftalık hamileyim..çok heyecan verici bişey..Allahım isteyen herkese nasip etsin..yarın doktora gitcem.çok merak ediyorum bebeğimi...

18. 13 Aralık 2009
  19. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben dondurlmuşlarla denedim yani tüp bebek. benim transfer tarihim 14 kasımdı. son adet tarihime göre hesplanmıyo benimki normal gebelik olmadığı için . drumun hesabıyla transfer tahinden 14 gün geriye gdiyorum yani 1 kasım dan hesaplıyorum aslında 28 ekim adet tarihimdi. neyse kafan karışmasın.ben keseyi görmeye 5 haftamda gittim. ikiz annesi olucam allah izin verirse . kalp atışı içinde perşembe günü randevum var oda 6+2 olucak galiba. hayırlısı ile duyabilmeyi nasip etsin rabbim inşallah bana ve sizlere..ayrıce çok acıkıyprum ama yiyemiyorum malesef heleki et yağ salçalı yemekler tahammül edeediim şeyler..sadece çiğ sebze meyve tuzlu çubuk fınfık ceviz yoğurt felan yiyebiliryorum...bulantım çok fazla ama kusma değil... başkada bişi yok bende belirti olarak..allah hepimizin yardımcısı olsun...