5 haftalık hamileyim, utrosonda kese görünmedi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve bebiskom tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : bebiskom
  1. bebiskom

bebiskom ναяℓığıη öу&#8467 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dokror bey tahminlerime gore 5 haftalik hamileydim. bugun cok az kanamam geldi hemen hastaneye gittik. utrosonda kese gorunmedi. doktor kan tahlili istedi ve kan tahliline gore hcg degeri 1787 cikti
    gebelik varmis ama iyi bi sonuc olmadigini soledi. bebe asprini pregestan verdi

sizce ne kadarlik hamileyim ve durumum cok mu ürkütücü

2. 7 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Sabrın sonu selamettir. 10 gün sora görülebilir. Bizimle de sonucu paylaşın...

4. 7 Mayıs 2010
  5. tosti

tosti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba bora bey bende 12 haftalık hamıleyım bır kaç sorum olcak ben nerdeyse hergun 1,5 saat hafif tempoda yürüyüş yapıyorum bu sakıncalı mı acaba birde hamıle kalmadan öncede şimdide akıntım var kesilmedi bu bir tehlikemidir bebeğim için şimdiden teşekkürler

6. 7 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Hamilelikte yürüyüş ve yüzme en favori sporlar, en az yarım saat önerilir. Akıntının mikrobik açıdan değerlendirilmesini öneririm. Çoğu akıntı bildiğiniz üzere mikrobik değil fizyolojik.

8. 7 Mayıs 2010
  9. tosti

tosti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben daha öncede hamıle kalmadan önce akıntı için gittim mıkrobık oldugu söylenmedı doktorum bana gynomax verdi bu bir süre akıntım olmadı ve bu ilaçtan sonra hemen hamıle kaldım bır yıl olmadı bebegımız ama yıne devam ediyor doktoruma bunu söylemedım fitil verir diye fitilin bebege zararı olur mu acaba

10. 7 Mayıs 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Hamileliğe bağlı olarak akıntınız bir miktar artabilir. Karakteri değişmediyse tedavi gerekmez ama buna doktorunuz karar verecek

12. 10 Mayıs 2010
  13. bebiskom

bebiskom ναяℓığıη öу&#8467 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    mrh doktor bey 5 haftalik hamileyim persembe gunu camur gibi akintim geldi hastaneye gittik kese gorunmedi bchg degeri 1787 cikti pazar gunu tekrar gittim bu sefer bchg degeri 4238 cikti ve keseyi gorduk. pazar aksami eve geldigimde adet kanamasi gibi kan geldi ve bir sure sonra kesildi sabah kalktigimda birsey yoktu fakat yine camurumsu birsey gelmisti sizce dusuk mu yapiyorum vedusuk yapmis olsam kanama surekli olmasi gerekmez mi

14. 10 Mayıs 2010
  15. aysad

aysad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide aşılamanın 10 günü gebelik testi yaptırdım başka yerde sonuç 145,14 idi3 sonra yaptırdım sonra başka hastanede yaptırdım sonuç 188,65 idi deger düşükmü yoksa makine degişik oldugu için olabilirmi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.