5 haftalk hamileyken yolculuk yapan var m?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve btlgzl tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : btlgzl
  1. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar 5haftalık hamileyim geçen hafta doktora gittim keseyi gördü sadece bayramdan sonra kontrole gidicem 3aylık olana kadar yolculuk önermiyoruz dedi yeni evliyim ilk bayramımızı ailemle geçirmek istiyorum gidemezsemde biliyorumki üzgün ve buruk olucam ailem ankarada ben bursadayım5.5saat sürüyor ama korkuyorum bişi olurmu diye napıcam yardım edin lütfen yolculuk yapan varmı aranızda:sinifsinif:

2. 12 Eylül 2009
  3. jasmin77

jasmin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ucak yolculugu yaptim acnim 5 haftalikken ondan sonra ada her ay 3 saatlik ucak yolculugu yapiyorum benim doktorum bi risk gormemisti ama yine en iyisini doktorun bilir

4. 12 Eylül 2009
  5. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkr edrm kızlar ilginize içim rahatladı inanın Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Kopuz ne güzel ya 15haftalık olmuşsın maşallahhhhh bende görcekmiyim o günleri sadece keseyi gördük bebeğimi ve kalp atışınıda bir görebilseydim huzura erecektim stres yaptım:KK43:(( eşim keşke ben hamile kalsaydım diyor yazık:))))))

6. 12 Eylül 2009
  7. domates

domates "OĞLUM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun bebeğin sağlıkla huzurla gelir inşallah,
    ben doktorunu dinlemeni öneririm,
    nasıl olsa 2 ay sonra istediğin kadar seyahat edebileceksin, (son ay hariç tabiki) :eek:lmaz:
    ben yolda ya da sonrasında sıkıntı yaşamaktansa evimde 1 gün burukluk yaşardım,
    bence eşinle de konuş, birlikte karar verin,
    en doğru kararı siz vereceksiniz tabiki,

8. 12 Eylül 2009
  9. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm:teşekkür ederim cevabın için sende haklısın işin içinden çıkamadım eşim tedirgin olsada sen bilirsin diyor son güne kadar bekleyip doktorumla tekrar görüşürüm heralde

10. 12 Eylül 2009
  11. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben 5 haftalikken türkiyeye gitmistim üstelik ucakla ve hava basinci oldugu halde. doktorum birsey olmz dedi...

12. 12 Eylül 2009
  13. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bendede alttan muayenede keseyi gördü doktorum:) kopuzcum dilerim cinsiyetide gönlününe göre olur tabii en önemlisi sağlıklı olması cinsiyeti belli olunca haber ver lütfen:ecrin_bebek:

14. 12 Eylül 2009
  15. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşk edrm duygucum cesaretlendim bak şimdi Alahıma sığınıp dua edip çıkacağım yola inşallah sağ salim gider gelirizkaydirigubbakcemile5

16. 12 Eylül 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de geçen sene riskliydi gidemedim ( ilk bebeğimdi kaybettim ), ikinciye hamileyim gene yasak gene gitmeyeceğim.ben de gitmedim yani bayramlarda.napalım.bebeğimin ve benim sağlığımız daha önemli.kimse de zorlamadı zaten.rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin de çok gideriz daha.sen bilirsin ama gitme istersen.

18. 12 Eylül 2009
  19. masustan

masustan Maviye deli... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzun araba,otobüs yolculuklarını ilk aylarda pek önermiyorlar.. uçak yolculuğunda
    sıkıntı yok diyorlar... hiçbir sorun yaşamadıysan hamilelikle ilgili, sorun olmaz heralde..
    bu arada Kopuz bende Kopuzlara gelin geldim Rize ye İstanbuldan.. bende gidicem İstanbula
    doktorum izin verdiği zaman inşallah..