5 kez düşük yaptım ama 6.cısı...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve nisa77 tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nisa77
  1. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Evet 5 kez düşük yaptım 6.kez hamile kaldığımda yine kanama oluyodum bu defa da kaybedeceğimi sanmıştım ama rabbim bağışladı çok şükür şu an kızım kollarımda.neden mi bu mesajı yazıyorum çünkü yaşadıklarınızı belki fazlasıyla yaşamış biri olarak ne olur umudunuzu yitirmeyin diye paylaşıyorum.okadar yıkım yaşadım ki...rabbim nasip etti.3.düşükten sonra bütün araştırmalarım yapıldı ama herşey normal çıktı deneyin tutana kadar denildi her defasında daha az umutla denedik.6 .gebeliğim de kanamayla başladı ama bu defa olacak dedim sürekli kendi kendime bunu tekrar ettim rabbim ne olur bu defa onu bana emanet et bana bağışla diye sürekli dua ettim.ve hala düşük yapanlaradır dualarım.hep internette benim kadar düşük yapmış var mı diye çok araştırdım bulsaydım belki bana teselli olacaktı ama hep 3 düşük yapanlar vardı sadece benim sanıyodum ve de bir daha çocuk sahibi olamayacağım hepsi düşük olacak sandım.ama yüce yaradan istedikten sonra o kanın içinde hamileliğim sürdü ve daha sonra yavrumu kucakladım.
    Dediğim gibi belki size birazcık olsun umut olur yaşadıklarım ne bileyim paylaşmak istedim.dilerim rabbimde yaşadığınız son düşük olur ve bundan sonraki hamileliğiniz sağlıklı our melekleriniz sizi bulur inşallahh...

Melegim80, NEDMPS, Lknrokan35 ve diğer 16 kişi bunu beğendi.
  2. 17 Ocak 2009
  3. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım senin adına çok sevindim.bence herkez için umut olur yazını okuŞenizyunca.paylaşımın için çok teşekkür ederim.

4. 17 Ocak 2009
  5. esra2811

esra2811 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya :nazar:
    çok şükür bebeğini almışsın kucağına allah uzun ve sağlıklı bir ömür versin
    inşallah biz de o günleri görürüz..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

6. 18 Ocak 2009
  7. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    paylaştığın için teşekkürler.Allah kızına sağlıklı uzun ömürler versin, yine nasip etsin...

8. 18 Ocak 2009
  9. umutluyuz

umutluyuz uras emrem bizimle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol arkadaşım bu iyi geldi bana gerçekten insanın psikolojisi bozuluyor yaşadıklarından dolayı.sen iyi dayanmışsın ben 2 düşük yaptım ona rağmen psikolojim bozuldu Allah kimseye bir daha yaşatmasın bunu.Bu arada sen kanı sulandırıcı iğne hap falan kullanmışmıydın

10. 18 Ocak 2009
  11. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    hamile kalır kalmaz kullanmaya başladım hergün 1 iğne oluyodum.tabi diğerlerinde de düşük önleyici haplar kullandım ama olmadı.sabır ve nasip işte rabbim herkese nasip etsin

12. 19 Ocak 2009
  13. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Slm kader ortagım yasayabılır ancak acısını rabbım sabrının meyvesını vermıs sonunda bızede nasıp olur ınsallah su anda yatagımda yazıyorum cunku kese gozukmesıne ragmen bu sefer dıs gebelık omus bende anlamadım laparaskopi yapıldı acılen artık dedıgın gıbı su an neyapacagımı nerden baslayacagımızı bılmıyoruz cunku herhangı bır problem bulunamadı seını gıbı banada denemeken baska carenız yok dedıler rabbım dıgerını kucagıma almak nasıp etsın hıc bebegım olmayacagını hıısedıyorum bı an rabbım yardımcımız olsun....dua ve sabırla yola devam.......

14. 19 Ocak 2009
  15. umutluyuz

umutluyuz uras emrem bizimle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşım moralini bozma bizde aynı şeyleri yaşadık seni çok iyi anlıyorum.olumsuz düşünme lütfen herşeyin bir zamanı var merak etme Allah hepimize tattıracak bu anneliği öyle hissediyorum senin güzel bir bebişin olacak mutlaka umutsuzluğa kapılma dua et.

16. 23 Ocak 2009
  17. esilam

esilam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb canım bende suana kadar 4dusuk yaptım.kendımle cok savastım.ama hıc pes etmedım hep ınanclıydım.suan 28 haftalık hamıleyım.bu kadarını bıle hayal edemezdım ama cok sukurmelegımın hareketlerını hıssedebılıyorum.ıns.kucagımada alabılırım.darısı tum ısteyenlerın basına.:CüvCüv:

18. 23 Ocak 2009
  19. nuray_dyn

nuray_dyn mucizem 2 yaşında Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim. çok sevindim senin adına.bende 16 haftalık ve 17 haftalık 2 kayıp yaşadım.ne kötü bir psikoloji olduğunu biliyorsunuz.ben tekrar aynı acıyı yaşamaktan çok korkuyorum.onu içimmde hissettikten sonra, hareketlerini ve tüm organlarını gördükten sonra kaybetmeye birkez daha dayanabilirmi yüreğim bilmiyorum.:çok üzgünüm: