5.Mikro denemem olucak ...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BenMasal tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : BenMasal
  1. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Slm kızlar ben 5 yıllık evliyim 4tüpbebek 1 aşılamam oldu ve hiç hamıle kalamamıştırm yeni bir dr tedaviye başladım.....

Acak sonuçtan çok korktuğum için bukez pskolojik tedavi almayı düşünüyorum ve dr sonbırkez daha görüşüp tedaviye başlamamız lazım ama hastaneye gidemiyorum neden bilmiyorum kendimi yıkılmış ve buda olmicak boşuna tedaviye başlıyorsun diye hiss var :KK43:(
    bana yardım edın ne olur....

2. 24 Ekim 2008
  3. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Meraba Seda inan çok üzüldüm Allahtan ümidini kesme zaman neyi gösterir hiç belli olaz canım....ya seni üzmezsem ve özel değilse sizde problem nedir ve kimde yazarsan bilgi verirsen sevinirim.Kusura bakma inan sorunu çok merak ettim

4. 24 Ekim 2008
  5. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba
    bizim sorunumuz eşimde sperm eksikliği vardı ama 2006 yılında amelıyat oldu şu anda sayıları iyi ancak bende pko yanı düzensız adet oluyorum başka hiçbir poblemımız yok şu an herşey normal gibi yanı dr oyle söylüyor problem yoksa neden rüp bebekler tutumuyor diceksın bunu bizde bilmiyoruz ama artık dayanamıyorum kendımı zayıf hissedıyorum keşke bir problemım olsaydı en azından tedavisini olurdum..............

6. 24 Ekim 2008
  7. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam canım..önce psikolojik tedavi almalısın canım acele etme..iyi düşün pozitif düşünki sonuç güzel olsun canım aynı korkuları bende yaşıyorum..bende 3micro 1 aşılama denedim negatif sonbi deneme daha yapmak istiyorum ama moral çok önemli daha zamanına karar veremedim..ama yardım kesinlikle alınmalı canım ..hakkında hayırlısı olsun positif sonuçlar almanı diliyorum .inşşş başarıcaksın canım..

8. 24 Ekim 2008
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim canım ne güzel pozitif düşünüyorsun hepböyle kal allah senıde bebişerıne kavuştursun benide ben yardım almayı düşünüyorum kesinlikle

Son düzenleme: 24 Ekim 2008
  10. 24 Ekim 2008
  11. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hiç canini sikma böyle kafanda kötü düşünceler olmasin canim hep pozitif düşün herşeyde vardir bi hayir

12. 24 Ekim 2008
  13. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    İrem senindemi bebişlerın gelmekde inat edenlerden bu linkte olduğuna göre ????

14. 24 Ekim 2008
  15. ealsnas

ealsnas Pofidik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sedacim Merhaba,

Doktorum bana tüp bebek tedavisinde psikoloji cok önemli herşey yolunda olan fakat başarısız olan hastalar oluyor. Moralini yüksek tutman başarı şansını arttırır demişti. Ben herhangi bir psikolojik destekte almadım. Sadece kendi kendime allahım tedavi oluyorum efor sarfediyorum elimden geleni yapıyorum bu bebek hayırlıysa bana nasip et değilse hiç olmasın diye dua ettim. Dua etmek insanın psikolojisini çok rahatlatıyor.
    Sonuçta ilk denememde hamile kaldım üstelik eşim ileri derecede infertilite problemi vardı micro injeksiyon dışında başka hic bir şansımız yoktu. Muayeneye gittiğimde doktorum bana seninkisi mucize en azından sizin probleminizin aynısı olan hastalarda genelde 2. yada 3. denemede başarılı olabiliyoruz demişti. Bu mucizede psikolojinin önemi çok büyük. O nedenle gerekiyorsa psikolojik destek al ama kendine acı cektirme lütfen. Allah sana hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin öncelikle.

16. 24 Ekim 2008
  17. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm temennilerın ve duaların için teşekkürler bu sefer bence güçlü olmaya çalışacağım bende kısmetse artık bebeklerıme kavuşmak istiyorum ne güzel sen 1. denemende bebeklerını kucağına almışsız MAŞALLAH ALLAH ım inş benımde duaşlarımı kabul eder banada bu güzel duyguyu yaşatır ............

18. 24 Ekim 2008
  19. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sedacım ümitsizlik yerine umudu seç eminim herşey yoluna girecek.umarım en yakın zamanda annelik duygusunu tadarsın canım ama herşeyden önemlisi pozitif ol başaracaksın