5. revizyon?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve jew tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : jew
  1. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar selam. Defalarca kırılmış bir burnum vardı. Buna rağmen şeklinde göze çarpan bir bozukluk yoktu. Kemer yoktu ama burnum şişti diyebiliriz. Ameliyat olmaya karar verdim ve 16-17 yaşında ilk ameliyatımı oldum. sonuç rezaletti. Burnumun içine edilmişti diyebiliriz, tamamen doktor hatası, daha da doğrusu acemiliği sebebiyle.

Aynı doktora 2. ve 3. kez ameliyat oldum. Kemiklerde, kıkırdaklarda bir sorun yoktu fakat burnumda şişlik kaldı. Yani problem dokularda idi. Dokularım zarar görmüştü ve şişlikler inmiyordu. 4. ameliyatımı farklı bir doktora oldum ve üstünden 2 yıl geçti. Hala daha iyi sonuçlar alabileceğimi düşünüyorum. Ve kafama takılan ufak tefek sorunları düzeltmek için küçük bir operasyon daha geçirmeyi planlamıyor değilim:) Fakat dört ameliyat geçirmiş olduğum, dokularımın zorlanmış olduğu, iyileşme sürecinin zorluğunu düşünecek olursak çok profesyonel, başarılı, kendine güvenen, hassas ve zor çalışmalar yapabilen bir cerraha ihtiyacım olduğu açık.
    Her cerrahın bu ameliyata yanaşmadığını da söylememe gerek yok sanırım.
    Amerika'da, Los Angeles'dan bir kaç uzmanla görüştüm. Bu hususta zirve yapmış kişiler lazım artık bana:) Önerebileceğiniz doktorlar varsa, yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme: 26 Ağustos 2010
  2. 20 Ağustos 2010
  3. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sanirim sana onerilecek ilk isimlerden biri ''emre ilhan'' olacaktir. Cok tercih edilen ve ozellikle revizyon ameliyatlatriyla cok basarili bir doktor bildigim kadariyla.

4. 20 Ağustos 2010
  5. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son ameliyatımı ona oldum zaten. Ufak tefek şeyler var üstünde uğraşabileceğimiz ama yeni bir operasyon yapmaya, burna tekrar dokunmaya yanaşmıyor.

6. 20 Ağustos 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yakup Avşar derim ben

8. 20 Ağustos 2010
  9. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakup avşar nerede? ya da ona ameliyat olan arkadaşlar var mı?

10. 20 Ağustos 2010
  11. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında iranlı cerrahların hastalarının öncesi sonrası resimlerini de gördüm. şu an iran'a gitmeyi düşünüyorum:)

12. 20 Ağustos 2010
  13. deniz.deniz.im

deniz.deniz.im Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Peeluace galiba nici olan bir arkadaş vardı o da beşincisi doktor mehmet mutafa olmuştu sonuç gayet güzeldi birde o arkadaşla konuş istersen

14. 20 Ağustos 2010
  15. deniz.deniz.im

deniz.deniz.im Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada ben de üçüncüyü olacağım ama çok korkuyorum Ben Barış Çakır'a olacağım .Senin resimlerin varsa görebilirmiyim çok merak ettim ???

16. 20 Ağustos 2010
  17. tramola

tramola Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doktorlar, öneriler,sorular başlığının altında açılmış bir konu var,bu konuya bir göz atın isterseniz.

revizyon ameliyatı çok önemli dediğiniz gibi, hele ki siz 5.yi olacakmışsınız.
    bence revizyonda başarılı bulunan doktorların muayenehanelerine gidin görüşün, revizyon yapılan hastaların resmine bakın, mutlaka size bir fikir verir bunlar. şimdiden çok geçmiş olsun diyorum, umarım herşey istediğiniz gibi olur, istediğiniz burna kavuşursunuz:)

18. 20 Ağustos 2010
  19. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet, o 5 kez ameliyat olan arkadaşın da fotolarına baktım. Ben burnumu işine ve eline yeterince hakim olmayan birine teslim etmek istemiyorum tekrar. o yüzden niyetlendim 5. ameliyata ama emin de değilim. Ameliyat bile demeyelim, lokal anesteziyle bile yapılabilecek bir kaç küçük dokunuş... türkiye'de emre'den (ilhan) başka kime kime güvenebilirim onu da bilemiyorum, o yüzden los angeles'a, iran'a bile kaydırdım rotamı:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.