5 temmuz da evleniyordum..Ama şimdi bilmiyorum.. Yardım edin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamzeleyy tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gamzeleyy
  1. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR İKİ GÜNDÜR KENDİME GELEMEDİM BUGÜN DAHA İYİYİM AMA HALA MANTIKLI DÜŞÜNEMEDİGİMİN FARKINDAYIM.VE NE YAPACAGIMI TAM KESTİREMİYORUM..

bayramın birinci günü aksam nişanlımı aradım saat 9 gibi evde misafr var dedi msj attı ... içime bişey dogdu ssanki evde yokmus gibi ..ve bende evi aradım 11 de.. kayınvalide lavaboda dedi.. yarım saat gcti aradı evdeydim falan dedi.. ufak bir tartısmayla geceyi bitirdik.. bayramziyarettine kayınpederim babamlara geldigiinde ögrendim ki o saatlerde evde yokmus ..birincisi yalan söylemiş.. ben duyunca sinirlendim tabi .sonra tartıstık ayrılma noktasına gelmemize ragmen hala sen bana güvenmiyorsun ben evdeydim diye inatlasıp bagırıyordu .. o sırada telefonu gözüme ilişti ve alıp baktım.. ve gönderilen msjlarda ... tanımadıgım iki numaraya müsaitmisin cnm ve napıyorsun prensesim diye iki msj gördüm ... utanmadan hala kendini savunmaya gecti ve onlar normal arkdasım dedi.. ailesi duydu tartısmamızı büyüdü olaylar o bana güvenmiyorsun diye güvenmiyorsan bitsin demeye basladı.. ve ben aglıyorum .. soktayım.. eve gittim.. duramadım yürüyüşe cıktım ve aradı bir yerde buluştuk sakin sakin konuştuk sözler vaadler ve biraz benimle ilgilendiyip beni suclamalar .. eve gectik önceden söz verdigiimiz gibi patrona yemege gittik... ve ben o aksam biraz internette dolaşırken bunun baska bir msn adresinin ve üyeeliklerini buldum .. inanamadım.. sontartısma orada oldu .. ailesi onun hatalı oldugunu kabul ediyor bizimki suclu oldugunun farkında oldugu için bunaldım ayaklarına yatıyor yine tabiki ..ve dün aksam beni almaya iş yerime geldi .. aynı zamanda ailesi bize hiç bişey yokmus gibi oturmaya gitmişler .. ve gittim bişey yokmus gibi davrandım .. ama nefret dolu için.. dün sabah kriz gecirdim bana bunları yapan insan yüzünden ...

suan ayrılmak istiyoruma ma dayanamamaktan korkuyorum .. bir hafta onun bile haberi olmadan kenimi ondan cekmek ve unutmak ayrılıga hazırlanmak istiyorum... ama yapabilirmiyim bilemiyorum...

2. 12 Aralık 2008
  3. yuh yani.......

canım senin bir gururun şerefin var kendini topla ve hemen yol ver.
    nişanlıyken bunları yapan evlenince mi düzelicek.bide utanmadan ailesiyle evinize geliyor.yazık vallahi sana ailene nede kendi ailesine hatta kendine bile saygısı yokmuş.derhal uzaklaş canım.sorma bile!

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2008
  4. 12 Aralık 2008
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    işin zor tatlım ki,
    ayrılsan iyi olur bence bu durumda seni etkilemek istemiyorum.
    daha şimdiden böyle işler çeviriyorsa evlendikten sonra neler yapabilir örneklerini burda sıkça görüyoruz.
    bence de kendini biraz çek ama öyle yap ki bunu o olayı yaşamamış gibi davran önce bu tür bir hazırlığın farkına varmasın. ve sen kendini hazır hissettiğin an koy yüzüğü önüne

6. 12 Aralık 2008
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    ........:1no2::1no2:.....

8. 12 Aralık 2008
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    güvenmedigin insanla bir ömür geciremiyecegine göre bence yol yakinken ayril....
    sonrasinda yasayacaklarin seni daha cok üzer...
    nisanlilik süreci zaten daha yakindan tanima sürecidir...
    sende onun gercek yüzünü görmüs oldun...
    tabiki karar yine senin ama mantiginla karar ver canim...

10. 12 Aralık 2008
  11. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum ki asla unutamayacagım aldattıgını asla unutmayacagım...
    Onu görmek bile istemiyorum artık ...
    Ama ayrılmak cok zor geliyor cocukluk arkdasımdı ,nişanlandık tarihimizi aldık .. şimdi cok zor geliyor ..
    Düşünüyroum hiç bişey olmamıs gibi davranıp onu birden bırakmak istiyorum ama nasıl basarıcam bunu bilmiyorum... Ama artık onu istemiyorum ... Mantıklısı ve en dogrusu bu bunuda biliyorum...
    Nasıl ama nasıl unutucam

12. 12 Aralık 2008
  13. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok zor eminim. ben de nişanlıyım ve seninle empati kurmaya çalışıyorum.
    hakikaten katlanılmaz bir durum ki çok can yakıyor.
    ama evlendikten sonra binlerce kez öleceksin, belki binlerce kez aldatılacaksın. belki duyacaksın belki duymayacaksın.
    ama şimdi bir kere öl ve daha sonrasını toparlamaya çalış. zaman her şeyin ilacıdır. hayat ve zaman neleri unutturuyor insana :teselli:

14. 12 Aralık 2008
  15. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım seni hiç mi hiç haketmediğini aklından çıkarmayarak başaracaksın onu unutmayı.
    Onunla olmaz bence:1no2:

16. 12 Aralık 2008
  17. benSelinova

benSelinova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok çikin bişey ama Allahtan nişanlıyken yapmış ya evlendikten sonra hele birde çocuk olduktan sonra yapsaydı nolurdu
    nasıl unuturum diyosun tabiki zamanla...
    karşına öyle biri çıkarki şimdiki nişanlın aklına bile gelmez
    mantığını kullan canım

18. 12 Aralık 2008
  19. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    ohhhaaa artık daha nişanlıyken mi aldatmaya başladılar....

anladığım kadarıyla anneside oğlunu desteklemiş

bak güzelim daha başındaylen hemen ayrıl...

psikolojik olarak çok kötüysen bir uzmandan yardım al derim.