6.1 ultra açıcı küllü kahve

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve minish 21 tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : minish 21
  1. minish 21

minish 21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar lorealin 6.1 ultra açıcı küllü kahvesi hiç turunculaştırmadan rengi açıyomuş ama saçda hiç boya olmaması gerekmiş...benim saçlarım resimde görüldüğü gibi koyu kumral sadece uçlarda açık kumral var...bu rengi deneyen var mı tatlı bi açık kumral elde etmek istiyorum... deneyenler bi yorum yapabilirmi lütfenbuyrunnnnnnnnn sizce boyasam kötü olurmuu?
  2. 1 Ocak 2010
  3. meganfox

meganfox Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba minish,ben 3 hafta önce loreal recital 6.1 e boyadım saçlarımı,saçlarımda boya vardı yine lorealin ultra açıcı serisinden doğal kahve vardı yani onun üzerine boyadım turunculaşma oldu gittikçede saç rengim açıldı aslında cok kötü bir renk değil cıkan sonuc ama ben kullanamayacağım yarın gidip boya alıp saç rengimi değişeceğim.birde byazlarımı hiç kapatmadı erken yaşta saçlarım beyazladığı
    için boya seçiminde zorluk çekiyorum,beyaz sorunun varsa hiç deneme derim.birde sana tavsiyem eğer 6.1 e boyayacaksan önce uçları sonra dipleri boya farklılık oluyor cok fazla hemde buyrunnnnnnnnn
  4. 2 Ocak 2010
  5. minish 21

minish 21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim yazdığın için canım çok sağol...ben hep olumlu yorumlar okudum ama cesaret de edemiyorum işte...turunculuk benim cildime hiç gitmiyor...o yüzden iyi araştırmam lazımyerimseniben
  6. 2 Ocak 2010
  7. ilkyaz

ilkyaz Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    bende bu boyayla ilgili konu acmıstım öneri diye baya yorum aldım açıcılı oldugu için yıpratır dediler boyamadım vazgectim
  8. 2 Ocak 2010
  9. minish 21

minish 21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sanıldığı kadar yıpratmıyomuş.öyle duydum ama
  10. 2 Ocak 2010
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    herhangı bır boya ne kadar yıpratıyorsa o kadar yıpratıyor acıcılı boyalar ben palettenın acıcılı buyulu kahvesınıkullanmıstım normal boyadan farklı olmadı dogal sacı acıyor ama bır kac kısıboyalı sacıda actıgını yazmıstı
  12. 3 Ocak 2010
  13. minish 21

minish 21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    memnun kaldınmı canım
  14. 3 Ocak 2010
  15. nimesaybycn

nimesaybycn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    evet gözle görülür bir yıpranma olmuyor ama dediğin gibi kendi sacında sonuc veriyor.
  16. 4 Ocak 2010
  17. aysecolluoglu

aysecolluoglu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    ya benım saclarda bı akc renk oldugu ıcın pek fark olmadı galıba ,acıcılı boyayı kullandıgımda sac boyası hakkında pek bılgım yoktu o yuzden dıkkat etmedım boyadım gectım boyalı sacı pek acmıyolar daha dogrusu sacın koyu renkse etkı etmıyor sadece ısıltı oluyor,benım sacta cıkolata kahve olan yerler bıraz daha acık renk olmustu koyu kahve olan yerlerde pek degısme olmadı
  18. 4 Ocak 2010
  19. minish 21

minish 21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim sadece uçlarım 1 ton falan açık çok kötü bi farklılık olmaz herAlde..