6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lora tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar cok uzgunum kalp atisini goremedik cok kötüyüm kizlar cuma gunu tekrar gidecem doktora. kese buyumus iyi gelismis dedi doktorum kalp atisi icin dah erken dedi ama panik yapmamam icin soyledi biliyorum cok kotuyum kizlar coookkkkkk

2. 5 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım ben de 8 haftalıkken duyabilmiştim ..
    endişelenme ; herşey yolunda gidecek, kalp atışlarını da duyacaksın inşAllah..
    sevgiler..

4. 5 Mayıs 2008
  5. sanemay

sanemay meleklern en güzeli ayşim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bozma moralini lütfen canını sıkma çünkü bu normal bir şey daha çok erken bebeğin bende geçen hafta dr. kontr. gittim 7 haftalıktı bebeğimi görecek hatta kalp atışlarını duyacaktım ama maalesef ki benim kese dahi oluşmamıştı ve gebeliğim sonlanmış nasıl üzüldüm anlatamam senağlama ama hayırlısı buymuş o yüzden ne mutlu sana ki sağlıklı giden bir hamileliğin var böyle telaş yapacağına ALLAH a şükret ve dua et bitanem inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun biz de :nazar:buradan mutlu haberini alırız sevgiler...

6. 5 Mayıs 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya kizlar ama formlarda okuyorum herkes kalp atisini 6. haftada duymus zaten hep tedirgindim bu gunu zor bekledim ve butun hayallerim suya dustu artik umudum da kalmadi hic ne kadar mutsuzum anlatamam

8. 5 Mayıs 2008
  9. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    loracıım öncelikle hamileliğin hayırlı olsun canım beniiim...:teytey::dance:
    konuyu görünce çoooook sevindiimmm
    Hiiç de endişelenme sakın,bu haberi almanın mutluluğunu yaşa ve eşine de yaşat,merak edecek bişey yokk,o küçük yaramazlar önce öyle saklanırlar sonra çıkarlar ortaya,bana da aynı şey olmuştu,testte pozitif çıktı ama doktora gittiğimde 7 haftalıktım,değil kalp atışı,kese bile görünmemişti,biz de çok korkmuştuk ayy kaç gün uykularım kaçtı...Sonrasında herşey normal çıktı canım hiç bak şimdi 22 haftalık mini mini bir kız taşıyorum içimde .Sen de meraklanma,beslenmene dikkat et,folik asitini kullan,arkana yaslan...bebeğini hayal et...:1hug:
    Tebrik ederim canımcım..a.s.

10. 5 Mayıs 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Canım benim herşey yolunda merak ette bebeğin allaha emanet stres yapma bebeğin hissediyor .rahat ol canımm .allaha emanet ola.s.

12. 5 Mayıs 2008
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mommycim bebegimi dusunmekten bile korkuyorum inanirmisin mutlulugum yarida kalacak diye cok korkuyorum ve her an temkindeyim birsey olacak diye.yani. hamileligin sevinci bile kursagimizda kaliyor hem benim hem esimin.suan ne kadar ruhen cokmusum bir bilsen aglamaktan gözlerim sisti ne yapacagimi bilmiyorum cok caresizim

14. 5 Mayıs 2008
  15. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    Canim Sikma Canini Meleğin Sana şaka Yapmiştir Kese Geliştiyse Atişlarida Duyarsin Inşallah Bir şey Yoktur Hadi Kalbini Ferah Tut Ve Bol Bol Dua Et

16. 5 Mayıs 2008
  17. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Bendede 7 Haftalik Duyulmuştu..üzme Canini Mutlaka Duyarsin...

18. 5 Mayıs 2008
  19. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canımın içi tedirgin olmanı anlıyoorum.benim de gözükmemişti 6hafta 5 günlüktü.çok panik yaptımm dr da vajinal baktı ozaman gözüktü.inşallah göreceksin hep buna inan ve dua et bebişine annesiii