6+4 günlük hamileyim ama kesem görünmüyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ildeniz_ tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ildeniz_
  1. ildeniz_

ildeniz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar6+4 günlük hamileyim ama dün dr ma gittim.ama malaesef bebeğimin kesesini göremedi yani bebeğin oluşmadığını söyledi bugün için kürtaj olmamı söyledi ama ben çok kararsızım bu arada değerlerim 3537 lerde aranızda benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar fikirlerinize çok ihtiyacım var .ayrıca dün 2 tane dr gittim ikiside aynı fikirdeydi.çok üzgünüm kesesi geç görünen arkadaşlar acaba hala içimde ümidim olmalımı yoksa kürtaj olmalımıyım ne olur yardım.

2. 2 Kasım 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    6+4 keseyi görebilmek için iyi bi hafta değer de 3537 demişsin.Belki geç döllenme olmuştur umudunu kaybetme.allah korusun doktorlar dış gebelik gibi bi ihtimal üzerinde durdular mı?Eğer öyle bi ihtimal varsa gecikmeden kürtaj yaptırman daha iyi olur.dış gebelikten söz etmedilerse ve 2-3 gün daha beklemek sana zarar vermeyecekse bekle.İnşallah herşey yoluna girer.

4. 2 Kasım 2010
  5. ildeniz_

ildeniz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında kendi dr um dış gebelik üzerinde durdu ama diğer gittiğim dr tüplerimin temiz olduğunu dış gebelik görmediğini söyledi.bizde eşimle cuma gününe kadar bekleyip fakülte hastanesinin uzman dr.una görünelim diyoruz.bilmiyorum ya perişan olduk bu benim 2.çocuğum olacaktı kızımda hiç böyle sorunlar yaşamamıştık çok şükür.

6. 2 Kasım 2010
  7. nida23

nida23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendede aynı problem oldu hamile olduğum kan tahlili ile kesinleşmişti bir nedenden dolayı ankaraya gitmem gerekti orda hafif kanamam oldu doktora gittim doktor ne kesyi görebldi nde başka işey hatta bana hamile olduğuna eminmisin dedi 1 hafta sonra dönüp kendi doktoruma gidince çok şükür gördük allah hakkına hayırlısını versin inşallah tam teşekküllü bir hastaneye gir istersen ultrasonu iyi olan

8. 2 Kasım 2010
  9. SHARK_11

SHARK_11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    88
    canım bence biraz bekle geç döllenme olabilir hemen aldırma.vajinal ultrasonlamı baktılar.bence bide öle baktır.normal ultrasona göre bir hafta kadar önceden gösteriiyor bebeği.hayırlısı neyse o olsun canım

10. 2 Kasım 2010
  11. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

Bence de vajinal baktır eğer baktırmadıysan.Çünkü geç döllenme olduysa karından gözükmemiş olabilir.Beklemenin sana bi zararı yoksa bence de bekle.İnşallah güzel haberler verirsin.

12. 2 Kasım 2010
  13. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım dış gebelik olmadığını nasıl anladılar tüplere ultrasonla bakamazlar ancak seri beta hcg ile anlarlar... bak ben dış gebelik geçirdim seni üzmek istemem ama benim de değerlerim senin kadar vardı ultrasonda da görünmüyordu... inşallah senin öyle değildir ama mutlaka iyi bir tam teşeküllü hastaneye git.. ben bu yüzden tüpümün birini kaybettim inan bebekten çok daha kötü Allah korusun....bebek yine olur ama tüp geri gelmiyor maalesef....

14. 2 Kasım 2010
  15. minikyaramaz

minikyaramaz Okeye 4. bekleniyor... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    bencede doktora görün.bende 6 haftalıkken gitmiştim kese görünmüş fakat bebek görünmemişti.

bende o zaman boş gebelikten şüphelenmiştim.

8 haftalıkken gittiğimde ise bebeğimi ve kalp atış seslerini duymuştum fakat 3 gün sonra kalbi durmuş ve biz bunu 12 haftalıkken öğrendik.doktorlar zehirlenmediğime şaşırdılar.

bence iyi bi hastaneye git ve güzel şekilde ult. git.

inş. bebeğin göbişindedir.hayırlı haberlerini bekliyoruz.

16. 9 Kasım 2010
  17. naze

naze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm bende 5+4 gün doktora gtmistim oda bisey göremiyorm dedi tekrardan randevu verdi 7+2 oldugum zamanda gittim cok kücük kesecik var dedi .hemen umudunu kaybetme bazan belli olmayabiliyor arkadaslarinda dedigi gbi vajinal ult.baktir acelede etme.

18. 9 Kasım 2010
  19. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    senin 6+4 haftalık olmuş o haftada en azından bebek görünmese bile kesenin görünmesi lazım...görünmüyorsa dış gebelik olabilir ama doktor vajinal ultrasonlamı kontrol etti yoksa karındanmı baktı ? eğer karından baktıysa görememesi normal fakat vajinal ultrasonla baktıysa bi terslik var demektir...başka doktora gitmeni öneririm umarım herşey yolunda olur...