6+4günlük hamileyim ama...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    adetime bir hafta kala öğrendim hamile olduğumu ilaç içiyodum öğrenir öğrenmez bıraktım ilaçları ve çok korkuyorum doktorum aldırıp aldırmamn senin elinde diyo bişey olabilirde olmayabilirde diyo napıcam bilmiyorum ya bişeyi yoksa bide adetim geçmemişti daha çok küçük doktorda ultrasyonda bakınca daha çok küçük bişey olmamıştır diyo ama benim yinede kafam çok karışık başından benim gibi talihsiz olay geçen varmıı:uhm:

2. 7 Ekim 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    benim dayımın gelini kendini bağlattığı halde hamile kalmış
    tabi bağlı olduğu için hiç düşünmemiş gebe olduğunu ama sonradan anlaşıldı
    oda birsürü ilaç içti aldıracakdı ama test yapılmış(bu test ne bilmiyorum)bebek sağlıklı denmiş evet gayet sağlıklı bir bebek doğuma az kaldı...merak etme rabbim korur

4. 7 Ekim 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ne aldırması arkadaşım. Birşeycik olmaz minik fasülyeye. Benim değil ama bir akrabamızın başından böyle bir olay geçti. Kadın hamile olduğunu bilmeden yığınla ağrı kesici antibiyotik filan içmiş. Çok ağır gripti çünkü. Sonra hamile olduğunu öğrenince doktoru aynı sizin doktorun söylediğini söylemiş. Aldırmadı tabi, hep diken üstünde oldu. Yapılan testlerden 3 boyutlu ultrasondan sonra rahatladılar ama . Çok şükürki sapasağlam doğdu. Şimdi 4 aylık :nazar:

6. 7 Ekim 2008
  7. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bunda bir talihsizlik yok ki, nasıl aldırmak fikrini bu kadar kolay düşünebilirsin..
    hamile olduğunu öğrenene kadar yaptığımız hiçbirşeyden sorumlu deiliz, önemli olan bundan sonra dikkatli olmak.
    hem zaten ilk 3 ay riskli dönemdir bebeğin organları gelişecek, bir aksilik olursa ilk 3 ayda hamilelik kendinden sonlanır.
    umarım böyle bişey olmaz ve sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına alırsın.

8. 7 Ekim 2008
  9. bestcat

bestcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın sakın hiç bişiycik olmaz bizim bir tanıığımız vardı o senden daha sonra öğrendi hamile olduğunu bebeğini doğurdu hiç de bişiyi yok sakon aldırma

10. 7 Ekim 2008
  11. ayxsxegxuxl34

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar aldırmıycam ama doktorlar çok kafa karıştırıyolar o testler nezman yapılıyo 3boyutlu ultrasyon felan bide perinatoloji bölümü varmış ona nezman giriliyo?

12. 7 Ekim 2008
  13. ayxsxegxuxl34

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm:saolun arkadaşlar aldırmıycam ama doktorlar çok kafa karıştırıyolar o testler nezman yapılıyo 3boyutlu ultrasyon felan bide perinatoloji bölümü varmış ona nezman giriliyo?

14. 7 Ekim 2008
  15. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    sağlıklı bebek kolay kolay düşmez ve etkilenmez bunlardan
    eşimin teyzesi hamile kalmış ve bebeği istemediğinden kutu kutu hap içmiş hoplamış zıplamış hihoyyyt
    sonuç mu?
    eşimin 36 yaşında bir kuzeni var :roflol:

16. 7 Ekim 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya nasıl kıyacaksın o miniğe güzelim bende hamile olduğumu bilmeden içiyordum
    antibiyotik içtim saçımı boyatmışım ama hiç aldırmayı düşünmedim rabbim düşündürmesin
    ona can gelmiş artık kıyamazsın allahın izniyle hiç birşey olmaz bebeğime senin bebeğinde sağlıklıdır
    emin ol canım vebaline girme

18. 7 Ekim 2008
  19. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    en mantıklısı 3 lü beşli kaçlı ne kadar test tahlil varsa hepsini yaptır...rahatla ..9 ay bu kuruntuyla yaşayamazsın strese girip bebeği daha kötü etkilersin..sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.