6.5 aylık hamileyim bebeğimin ayak tabanında bir sorun var.

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve lilican tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : lilican
  1. lilican

lilican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bu durumla karsılasan varmı? moralim çok bozuk doktordan geliyorum ultrasonda bir ayak tabanlarında içe dönüklük oldugunu gördü ve yarın bızı radyolojıye gonderdı.obstetrık dopler için.bu durumla daha once karsılastıgını ortopedik ayakkabı ıle duzelecegını olmazsa ufak bır operasyonla kesın duzelır dedı.aynı durumla daha once karsılasan varmı ?allah kımseye bole bır sey vermesın:KK43:

2. 20 Kasım 2009
  3. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun inşallah hıc sorunsuz dunyaya gelir yada hersey kolayca duzelır...

4. 21 Kasım 2009
  5. lilican

lilican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederım ıns yarabbım.sabaha kadar dua edecem yarın bellı olacak:KK43: buraya yazmamdakı sebep bu durumla karsılasan varsa dogduktan sonra yapılacak tedavvı ıle ılgılıydı.

6. 21 Kasım 2009
  7. AdaEge

AdaEge Guest

Geçmiş olsun,inşallah düzelicektir..

8. 21 Kasım 2009
  9. lilican

lilican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederım ıns

10. 21 Kasım 2009
  11. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun hiç üzülme bazen ultrasonlardada yanlış görüş olabiliyor kafanı takıp kendine dert etme bak üzüntüden erken doğum olabilir benim görümcemin oğlunun 2 ayağıda dönüktü 13 aylıkken yürümeye başladı 1 ay yamuk yumuk yürüdü sonra tabi ayakkabı giymeye başlayınca düzeldi şimdi çok güzel bacakları ve ayakları var sakın sıkılma herşey allahtan

12. 21 Kasım 2009
  13. lilican

lilican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederım anlattıkların çok iyi geldi.keske bızımkıde ole olsa.ama ınternette arastırdım.bayagı yorucu bır sureç.(benım için değil ben herseye katlanırım yeterki bebişim iyi olsun.)ama bebek içinde inanılmaz sıkıntı olacak.bugun radyolojıye gırdık ordada doktorumun dedıgı gıbı cıktı sag ayakta içe dönüklük var.birazdan kendı doktorumla görüşecem.allah kimsenin basına vermesın.genede şükrediyorum tedavısı var:KK43: