6.5 aylık kızım 7-8 çay kaşığı yiyor ancak ve yemek düzenimiz için yardım

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve hanifta tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hanifta
  1. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    6.5 aylık kızım 7-8 çay kaşığı yiyor ancak 1 ay olduk ek gıdaya düzenimizi daha oturtamadık çalışıyorum gündüz bakıcısı bisküvili karışık kahvaltı yaptırıyo sütümü içyo arada çorba artık süt de veremeyecemsenağlamaazaldı iyicesenağlama akşamları da ben yoğurt yada çorba karışımı veriyorum meyve püresi gibi doğrumu yapıyorum bilmiyorum tek öğün veriyorum akşam anlayacağınız yazdıklarımdan birini ama bunlardan sadece 7-8 çay kaşığı ancak yiyor onunda yarısı ağzının dışında sizinkiler nasıl normalmi artırmı sonraları yemek düzenimiz nasıl lütfen yardım edin

2. 25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hanifta
  3. dilshad

dilshad Guest

canim ek gidaya yeni basladiysaniz bana cok normal geldi. yavas yavas artar o. zaten ac kalsa aglar belli eder o. gunde kac kere kaka yapiyor? 3-4 kereyse normaldir beslenmesi. e kilo kontrolu de yaptircaksiniz, ordan da belli olur.
    sutunun yetmedigini dusunuyorsan da mutlaka devam mamasina basla, biberonla icir. doktorum soyledi, ek gida tek basina bebek icin yeterli olmazmis, anne sutu yoksa anne sutune yakin formullerle hazirlanan devam mamasindan vereceksiniz, dedi.