6-7 aylık hamile olanlar göğsünüzden sarı bir akıntı ve su geliyormu? acil cevap

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve filizerdem tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : filizerdem
  1. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar 27 haftalık hamileyim göğsümden suya benzer şeffaf bir akıntı ve sarı akıntı geliyormu?

2. 3 Mayıs 2009
  3. yusuferen2009

yusuferen2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 30 haftalık hamileyim hiç öyle birşey olmadı ama olabildiğini duymuştum göğüs uçlarını sıkınca artabilir aklında olsun

4. 4 Mayıs 2009
  5. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    bende 22 haftalığım canım bendende beyaz şeffaf su gibi hafif yapışkan bi sıvı geliyor süt oluşumunun bu aylarda başladığını biliyorum buda östrojen hormonunun fazla çalışmasından kaynaklanıyormuş korkulacak bişey yok yani üretime başladık hayırlısı ile

6. 4 Mayıs 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu benim 29. haftam ama bendede öyle birşey yok fakat bildiğim kadarıyla bazen olabiliyormuş.halk arasında o sıvıya ağız diyorlar bebek için faydalıymış merak edip çok sıkıpta bitirmeyin

8. 4 Mayıs 2009
  9. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim oldu canım, göğsümü sıkınca koyu sarı bir akıntı geldi, normalmiş, kiminden süt gelirmiş, kiminden sarı akıntı, kiminden şeffaf, göğüslerin süt üretimine hazırlanması ile ilgili bir durummuş.ama aklında olsun göğsü sıkmak iyi değilmiş, bir sitede okumuştum, rahim kasılmalarını bile etkileyebiliyormuş, hem akıtıp yazık etmemeli, ilk süt (rengi ne olursa olsun) bebekler için çok faydalıymış.

10. 4 Mayıs 2009
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim hic endiselenme bu cok normal dogumun yaklasiyorve hormonlar nedeniyle oluyor...sakin korkma...ben dogum yapana kadar gelmisti..dr um normal olduzgunu ama gogsumu sikmamam gerektigini söylemisti..

12. 6 Mayıs 2009
  13. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamileliğimin ilk haftalarınnda, yani hamile olduğumu henüz bilmezken sağ göğsümden süt gelmişti. hamileliğin 5. ayından sonra da sol göğsümden sürekli senin bahsettiğin sıvı akıyordu. atlatlerim sırılsıklam oluyordu. süt üretimi başlamış sanırım kolostrum yani ağız sütü salgılıyordum.

14. 14 Mayıs 2009
  15. meleksude86

meleksude86 Guest

bende de oluyor canım doktora sordum normal korkulacak bişey yok dedi ama uyarılmaması ve sıkılmaması gerekiyormuş

16. 13 Temmuz 2012
  17. hayathc

hayathc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    46
    bende 23 haftanın içindeyim ve iki oldu geceleri sıvı geliyor süt herhalde dedim ama sanırım yatarken göğüslerim sıkıştığı için akıyor zannettim bile bile sıkmıyorum cunku bu durumda ne yapmam gerekıyor bilmiyorum. sabah bi kalkıyorum atletim ıslanmış

18. 16 Temmuz 2012
  19. Dumaaam

Dumaaam Can oğlum... Üye

Beğenildi:
    473
    Ödül Puanları:
    123
    Benim de bazı geceleri oluyor hayathc, senin haftalarındayken başladı. Normalmiş ama sıkmaman gerekiyormuş aksi takdirde rahim kasılmalarını uyarıyormuş. Dikkat et canım.