6 ay bebek beslenmesi yemek tariflerini gelin paylaşalım

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve kewok tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : kewok
  1. kewok

kewok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba tecrübeli ve yeni anneler hepinizin bildiği gibi bebeklerin ençok anneleri zor durumda bırakan kısmı yemeğe geçişler o yüzden gelin hepimiz bebeklerimiz için tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşalım kahvaltıda ne veriyoruz çorba tarifleri günlük yemek yeme düzeni herşeyi paylaşalım lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.....

2. 19 Ekim 2010
  3. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bebeişlerimizin en sevdiği yemek tarifleri diye bir topik var zaten,istersen ordan bak onlarca sayfa çok işe yarar tarifler var.menüleri,yemek düzenlerini de paylaşmışlar

4. 22 Ekim 2010
  5. cococookie

cococookie Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında 6 ay sadece annesütüyle beslenmiş bir bebeğin. 6 ay sonrasında ek gıdalara aşama aşama nasıl başlayacakları ve bir günlük menuleri hakkında bir başlık açılmalı. Bebek beslenmesi ile ilgili çokça başlık açılmış ama okumaya kalkıldığında insanın kafası karışıyor. Konular karman çorman. Her kafadan bi ses çıkmış.Kusuruma bakılmasın lütfen. Bu benim şahsi fikrim.

6. 29 Ekim 2010
  7. sennur78

sennur78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklisin arkadas bende sana katiliyorum her kafadan farkli sesler cikiyor soylr duzgun bir sey goremedim bende.ayrica 3 aylikken ek gidaya baslayanlari bile okuyunca hayrete dustum dogrusu.gercekten sacma..

8. 29 Ekim 2010
  9. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ayynennn cnm yaa..kaydirigubbakcemile5