6 aylık bebeğim bişey yemiyor yardımm ne yapabilirm

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve nilaysal tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nilaysal
  1. nilaysal

nilaysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba anneler kızım 6 aylık ek gıdaya 4. ayda başladık emmediğ için başladık gündüzleri hiç emmiyo gece uyurken emiyo ama ek gıda olaraka bişey yediremiyorum sebzeleri hiç yemiyo mevye suyu içiremiyorum napıcamı şaşırdım

2. 27 Şubat 2010
  3. SILANUR2

SILANUR2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolay gelsin canım benimde 8 aylık bir oğlum var sebze konusunda bende sıkıntı cekiyorum artık ona özel hiç karışım yapmıyorum sebze çorbası falan yani evde ne pişiyorsa onu veriyorum bamya varsa onun suyu kabak varsa o az az yiyor karışık sevmiyor sende öyle dene istersen

4. 28 Şubat 2010
  5. nilaysal

nilaysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim deneyimlerini paylaştığını için oyle yapalım bide oyle deneyelim

6. 28 Şubat 2010
  7. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım iyice acıktığından önce emin ol.. Yani 3-4 saat aç olunca meyve suyu vererek başla... Sonra sebze çorbası ama püre halinde değil, iyice akışkan... Ve yoğurt... Ama şeker falan karma ya da bisküvi. Aç olması lazım ki yesin yada yemek istesin.

8. 1 Mart 2010
  9. nilaysal

nilaysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım saol ya yapıyorum aç bırakıyorum açken 10 kaşık belki yiyor sonrası yok yıne aynı biberonda yemeye alışık birazda ondan böyle yapıyo sanırım allah yardımcımız olsun