6 aylık bebeğim sürekli kusuyor yardım....

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ozme tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ozme
  1. ozme

ozme Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğim 3-4 gündür kusuyor doktora götürdüm ıhlamur cayı ver dediler acaba başka şeylerde verebilirmiyim ...yani bebeğim üşütmüş....geceleride uyumuyo

2. 25 Temmuz 2009
  3. egem08

egem08 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde 10 aylık bebeğim sürekli kusuyor....nedenini bir türlü bulamıyorum.....günde mutlaka 1 kere ne varsa çıkartıyor...

4. 25 Temmuz 2009
  5. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nane limon çok iyi gelir mide üşütmelerine normalde ama bebeklerde limon mideyi rahatsız edebilir az koymak lazım.

6. 27 Temmuz 2009
  7. PERA13

PERA13 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimkide bi dönem kustu .Ara sıra yine oluyor ama önlem olarak artık mama istemedigi zaman zorlamıyorum az yediginde bile duruyorsa istemiyorsa zorlamıyorum ...az yesin yeter ki kusmasın ..Bir de yedirdikten sonra hemen ayaga kaldırmadım karnına baskı olacak sekilde de tutmadım ,hazmetmesini bekledim... yedirdikten sonra da en az 1 saat sonra uyuttum uykusu olsa bile yatırmadım yatınca agzına geliyordu yedikleri..Simdi daha iyi ..

8. 27 Temmuz 2009
  9. pisicik_26

pisicik_26 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    benim kızımda 5 aylık oda 2 3 gündür emdiği an çıkarıyo hemen..
    bende hamilemiyim diye tırsmaya başladım :KK43:

10. 27 Temmuz 2009
  11. EU1

EU1 Guest

nane limon verin arkadaşlar bulantıya iyi geliyor bebişlerde

12. 28 Temmuz 2009
  13. sezerbaris

sezerbaris Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar benim 6,5 aylık oğlum da kusuyor. doktor reflü dedi. gaviskon infant verdi .onu kullanıyorum ama çare olamadı henüz.ilaç içirmekte ayrı sıkıntı.

14. 28 Temmuz 2009
  15. gamren

gamren Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    altunhan biz sanırım senınle kader arkadasıyız yaaaa:)benım oglan da kusup duruyo ama öksürüğü de var.ben de aymem test mı alsam hamilemiyim acaba die düşünüp duruyorum:eek: bakıorum da aynı gıdıyoruz.ikincileri de beraber doguralım bari:Dzemuszemus

16. 28 Temmuz 2009
  17. pisicik_26

pisicik_26 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    anammmm kız ne diyon ayvayı yedik biz yaaa....gelde birbirimizi teselli edelim eğer hamilysem valla yandım demektir daha 5 aylık benim cadı ayrıca sezeryanla doğum yaptım ayrıca ikinci bi çocuk istemiyorum ama kaza kurşunu olduysa....kafamçokkarıştı

18. 30 Temmuz 2009
  19. gamren

gamren Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benım bu da kaza kursnu.pek musaıtız biz kaza yapamaya:)ben daha gidip o sprali taktırmıyom ya hak bana olursa bidaaa.en ıyı korunma yontemı yapmamak:))öle yapalım en ıyısiiiiiiiiii:) e hamilesek de napalım dogururuz artık beraber.aynı gidiyoz baksanaaaa:DDDd