6 eylülde ameliyata giriyorum.....

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve demircik tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : demircik
  1. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar izmirde yaşıyorum ben ve 6 eylülde yeşilyurt devlet hastanesinde göğüs küçültme ameliyatım var ameliyatla ilgili gelişmeleri burdan sizlere aktaracağım kısmetse 31 eylülde tahlillerim başlıyor bakalım nasıl geçecek bütün süreci ne yaşadım hangi tahliller yapıldı hepsini buradan paylaşacağım bana şans dileyin inşaallah güzel geçer herşey istediğim gibi sonuçlanır..... aklinialirimsmile

2. 13 Ağustos 2010
  3. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    bol şans canım.inşallah zahmetsiz ve kolay bi şekilde geçer ameliyatın.ve ameliyat sonrası da tabi. :-)

4. 13 Ağustos 2010
  5. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm saol bende merak içerisindeyim nasıl olacak diye şimdiden uykularım kaçıyor sanırım şansa baya ihtiyacım olacak inşaallah gönlüme göre olur herşey.....

6. 14 Ağustos 2010
  7. KeR

KeR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadara oluyorsun acaba devlette?
    Bende devlette olmak istiyorum ama devlet hastahanesi nasıl olur bilmiyorum :/

8. 14 Ağustos 2010
  9. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm annemde oldu bnm devlet hastanesinde hiç para ödemiosun ssk varsa sağlık sorunlarına giriyo ve devlet tamamını karşılıo bende annem gibi ücretsiz olucam kısmetse ve çok iyi geçti annemin ameliyatı ablamda oldu mesela ama o yurtdışında yaşadığı için özelde yaptırdı izmirde ve narkoz konusunda ablam mahvoldu iki gün boyunca kustu ve doktor biraz büyük bıraktı ablamın göğüs ölçüsünü yani ilerde ikinci bebek olduğunda yine büyüyebilir bilemiyorum tekrar yaptırmak durumunda kalacak gibi görünüo şu an güzel görünüo ama ilerisi için düşünmek gerek yani bakalım ama annem ameliyat sonrası kusmadı bile ağrısıda ööle çok aşırı olmadı dikişler çok muntazamdı ablamın göğüs altında bir kabarıklık var bu konuyla alakalı doktoruyla ameliyat sonrası hiç görüşemedi yurtdışında yaşadığı için zaten onun biraz sorunluda oldu ameliyat zamanı bebeği vardı küçük oda denk geldi bir hastalandı ablam ameliyatın 15.günü dönmek zorunda kaldı sonrasındada zaman geçti o tekrar gelene kadar geldi bu defa doktor şehir dışındaydı fln iki yıl geçti aradan halada gitmedi aslında keşke görünseydi ama kaldı ööle...... annemin süper hiç ööle sorun yok ölçüsüde gayet iyi bu yüzden bende ikisini karşılaştırarak devlet hastanesini tercih ettim cnm bakalım bnmki nasıl olacak hep birlikte göreceğiz ben yazacağım size her şeyi buradan:))))

10. 14 Ağustos 2010
  11. KeR

KeR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :)) senin adına çok sevindim. Sonuçta annen yapmış görmüşsün oradaki doktorların nasıl yaptığını.Bu çok iyi bir şey..
    Ama herkese öyle ssk karşılamıyor diye biliyorum ben. Sorunun olması lazımmış. PEki sorunumun olduğunu nasıl ispatlıyoruz acaba napmamız lazım. Benim hiçbir bilgim yok. Şu zamana kadar hiçbir şey için hastahaneye de gitmedim, pek bilmem düzenlemelerini falan :/
    Bende acaip derecede kamburluk var göğüslerim yüzünden ve sırt ağrım var. ayrıca omuzlarımda da çökük var. Acaba SSK bu durumda karşılar mı canım? Devlet hastahanelerinde 2000 TL diye duydum. Benim bu parayı biriktirmek için 6 ay falan uğraşmam lazım. bu da çok uzun bir süre. Birikticem de muayane olcam da ameliyat günü alıncak da 1 seneyi bulur :)
    PEki sorunumun olduğunu nasıl ispatlıyoruz acaba napmamız lazım. Benim hiçbir bilgim yok. Şu zamana kadar hiçbir şey için hastahaneye de gitmedim, pek bilmem düzenlemelerini falan :/
    Bende acaip derecede kamburluk var göğüslerim yüzünden ve sırt ağrım var. ayrıca omuzlarımda da çökük var. Acaba SSK bu durumda karşılar mı canım?

12. 14 Ağustos 2010
  13. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm valla ben gittim asistan doktorla görüştüm seninle aynı bnm şikayetlerimde hepsini sööledim ok dedi ama bu aralar yapmıyoruz çünkü hasta yoğunluğu var özellikle kanserli hastalar çok onlara öncelik tanıdık dedi ama bi prof. doktor görsün dedi bende ok dedim tekrar gitttim başka bi gün o prof. hastanede olduğu bi gün görüştüm anlattım oda bana üç dört ay doluyuz ama sonrasında tabiki yaparız dedi bi isim verdi ona git gün versin sana dedi bende görüştüm ve altı eylüle gün aldım işte bakalım 31 ağustosta gideceğim tabi tahliller ve heyet var girmem gereken ama doktorlar kabul ettikten sonra heyet zaten onay veriomuş işte bakalım durum böyle herşey o zaman belli olacak.....

14. 14 Ağustos 2010
  15. KeR

KeR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hmm anladım. umarım herşey istediğin gibi olur, iyi haberlerini bekliyoruz :)

16. 14 Ağustos 2010
  17. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm amin:)))