6. haftada lekelenme......

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve milkshake tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçen sene dış gebelik geçirmiştim sol tüpüm tıkalıydı nihayat 1 yıl sonra hamile kaldım ama zaten çok endişeliydim yine dış gebelik falan olursa diye şükür keseyi gördük geçen hafta ve cuma günü kalp atışını duymak için gidecektim fakat bugün kahverengi leke geldi sabah hemen dr. aradım progestan almamı söyledi günde üç defa bir tane aldım şuan yok gibi birşey sadece böyle bir ıslaklık var oda çok açık sarı renkte beyaza yakın peçeteye geliyor o kadar.......

çok korkuyorum kızlar yeniden bir kayıp yaşamaktan sizce bu normalmı?işteyim izinde alamıyorum mecbur çalışmak zorundayım....

2. 17 Aralık 2008
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    progestana başladıysan yapacak başka birşey yok zaten canım,zamanında iç,eve gidince bol bol dinlen,iş yerindede çok ayakta kalma,inş.bebişin seninle kalır canım,sorun yokmuş gibi görünüyor şimdilik ,tekrar aynı şekle dönerse mutlaka dr.kontrole git,geçmiş olsun.

4. 17 Aralık 2008
  5. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm yaaa yatman lazım izin al sen muhakkak....progesteron keser lekenmeyii merak etme

6. 17 Aralık 2008
  7. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım tbr ederım once....gecmış olsun..progestan kullan canım dr d wermıs ben 4 ay kullandım sukur bişi uok şimdi...bole lekelenmeler olabılıo hatta bana bayram da olmustu 3 ayı gecmıştık yanı dr a gıttım tahlıl falan YOK BIŞI CIKMADI.SEN DINLEN ayakta fazla kalma kontrole gıdınce gereklı seylerı dr un soler..sen dıkkat et kendıne ılk uc ay cok onemlı...tekrar gecmış olsun canım.:CüvCüv:

8. 17 Aralık 2008
  9. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler.telaş etme canım..benim de aynı haftalarda oldu.günde 2 defa progestan kullandım..10.haftaya kadar devam etti lekelenmeler.3 ay bitene kadar kullanmaya devam ettim.dr um yerleşme kanaması oldugunu söylemişti.

10. 17 Aralık 2008
  11. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım hiç telaş etme ve aklına kötü şeyler getirme... benimde aynı dönemde lekelenmem oldu bende çok korkmuştum dr bana ilaç dahi vermedi... 1 hafta falan yada daha fazla sürdü...sonra kendiliğinden kesildi banada yerleşme kanaması olduğu söylendi....dr endişelenme ve bol istirahat dedi....bende aynını yaptım...
    hayırlısıyla seninde böyle olacaktır....rabbim meleğini korur...dualarım seninle bitanem ....

12. 18 Aralık 2008
  13. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çok teşekkür ederim hepinize.....

en son bir iki damla dün akşam geldi bir daha gelmedi inşallahda gelmez....ama progestan beni çok kötü yaptı acayip bir baş dönmesi yapıyor hele akşamları 2 tane birden alıyorum daha kötü oluyorum ama ne yapalım bebeşim için değer herşeye katlanırım.....yarın akşam kalp atışlarını duymak için gideceğiz inşallah yarına kadar birşey olmaz yada bebeğime birşey olmamıştırda kalp atışlarını duyarım hayırlısıyla.....

14. 18 Aralık 2008
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ne oldu? gorebildin mi bak haberlerini bekliyoruz.

bir de progestani vajinadan atmayi sorsana doktora. ben de 2 tane agizdan aliyordum gecen hamileligimde. ama bas donmesi sersemlik yapiyordu. simdi kesem biraz sekilsiz diye doktor arkadasim progestani 4 adet ve vajinadan atmami soyledi. ayni urun ama vajinana koyuyorsun. hem bu belirtiler kalmiyor hem de mide asitleri yuzunden etkisi azalmiyormus.

16. 15 Şubat 2012
  17. gulcan87

gulcan87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende 6.haftadayım çok az küçük parmağımın ucu kadar kahverengi leke görüyorum wcyeçıktığımda açık pembe oluyo bazende 3 gündür yaşıyorum bu sorunu cuma gnü kontorlum var sorucam doktora kasık ağrılarımda oluyo :KK43:(