6. haftada mide bulantilarim oldu, 7. hafta bitti, birsey kalmadi, normal mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve benkibele tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar, hamilelik boyle bir sey iste. Mide bulansa bir dert, bulanmasa baska dert.
    ne kadar hozumuza gitmese de mide bulantisi en azindan bebegin orada oldugunun ve varligini surdugrdugunun bir habercisi. benim bugun itibariyle 7. haftam bitti, 8 e girdim insallah. ama mide bulantim kalmadi. 2 gun oncesine kadar vardi, dun ve bugun yok. Istahim halen kapali, bir sey yiyemiyorum pek ama eskisi gibi yemek gorunce ogurtu de gelmiyor.

Normal mi diye endise ediyorum. var mi benim gibi olan?

2. 10 Aralık 2008
  3. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim daha hamileligin cok yeni ilk haftalardasin surekli bulanti da olabilir ara ara da olabilir..vücudn hamilelige alisana kadar boyle duzensiz bulantilarin olabilir yani illaki duzenli olarak bulnti olmasi sart degil...zaten 3.aydan sonra geciyor buyuk bir ihtimalle..icini ferah tut..

4. 10 Aralık 2008
  5. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım gayet normal.benimde öleydi heh diyodum geçti bulantılaırım 2 gün olmuyordu sonra yine başlıyordu.ve bu yaklaşık 5 ayıma kadar sürdü.canım bu kadar kafana takma derim ben çünkü hamileilik çok özel bir durum ve heran farklı şeyler yaşayabiliyorsun o yüzden tadını çıkar derim ben.kanaman olmadığı sürece hiçbir şeyi kafana takma herşey normal.

6. 11 Aralık 2008
  7. cicek11

cicek11 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de 8. Haftam.geçen haftaki öğürtülerim benim de biti.iştahım da aynen senin gibi.biri hazırlar önüme koyarsa yiyorum yoksa yok yani.annesi yanında olan hamile arkadaşlara ne kadar şanslı olduklarını da belirtmek isterim.bana sevdiğim şeyleri yapacak kimsem yooooooook.........

8. 11 Aralık 2008
  9. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tatlım hamilesin demek çook sevindim
    inşallah bu sefer Allah tamamına erdirecek

10. 11 Aralık 2008
  11. Sevgimiz...

Sevgimiz... Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım benimde aynen öyle oldu, şimdi 11. haftadayım. Ara ara bulantılarım devam ediyor ama benimde bulantılarım 6. ve 7. haftalarda çok daha yoğundu.

12. 12 Aralık 2008
  13. snmgkc

snmgkc Senem Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım iyisindir endişelendirmek istemem ama gebelik belirtilerin birden kesildiğinde kanaman olmasa dahi dr a görünmende fayda var bence...Mide bulantısı kişiden kişiye değişir ama birden kesilmesi de çok sağlıklı değil.

14. 12 Aralık 2008
  15. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ara ara geliyor. gun boyu bulanmiyor ama iyi de degilim. saglikli hissetmiyorum kendimi. boyle kirgin hastalar vardir ya, canim bir sey yemek istemez, istahi yoktur.

arada midem bulaniyor. mesela gunde bir 5 dakika bulaniyor cikariyorum rahatliyorum baska olmuyor o gun.

16. 14 Aralık 2008
  17. snmgkc

snmgkc Senem Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dr gittin mi yakında kontrolün var mı gidersen bana özelden mesaj at merak ettim emi kendine dikkat et

18. 14 Aralık 2008
  19. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    gayet normal benim hic olmadi bulantilarim..
    bu kadar uzerine dusmemek lazim..benimde ilk bebegim olcak ama herseyi akisina birakiyorum buyuk sorunlar olmadikca onuda kendimide telaslandirmiyorum..
    ac birakma kendini ozamanda ara sira bulanabiliyor..mide suyunu alacak seyler ye kraker,tuzlu biskuvi gibi..ins sorun yoktur