6.haftadayım kızlar benimle aynı durumda olanlar yazsın:)

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve pembedusler tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pembedusler
  1. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herkeze selam kzlar.henüz altı haftalık hamişim.çok tazesiyiz yani.sabah bulantılarım çok hafif başladı.bide bel ağrıları var.bunlar normalmi siz neler yaşadınız.daha çok yeni olduğu için heyecan var tabii.benimle aynı durumda olanlarları bekliyorum.

2. 13 Temmuz 2009
  3. nurayaytekin

nurayaytekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 6. haftanın içindeyim cuma günü doktora gittim. adet sancısına benzer kasık ağrılarım olduğunu söyleyince progestan verdi. düşük engelleyiciymiş. internetten bakınca çoğunlukla bu ağrıların rahim büyüdüğü için normal olduğunu yazmışlar ama tedbiri elden bırakmayalım. birde daha bebeğimin kalp atışlarını daha göremedik. ayın 24. tekrar gidicem. PEMBE DÜŞLER sende dikkat et bu aylar önemlibütün işleri eşine yaptır.

4. 13 Temmuz 2009
  5. pembedusler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende henüz bebişim kalp atışlarını duyamadık.ağır kaldırmıyorum.çok uzanmıyorum.doktor sadece vitamin verdi.ayın 31 tekrar gidicez.bu haftada tatile gitmeyi düşünüyoruz.doktorum rahat ol git tatilini yap dedi.ablamda hamile artık doğurmak üüzre.her zaman çok düşünmemi kendimi raha t bırakmamı söylüyor.tabii tedbiri elden bırakmayarak.bulantıların başladımı.ben bu aralar çok uyuyorum.

6. 13 Temmuz 2009
  7. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merak etme canım onemli bişi yoktur benimde o haftalarda inanılmaz agrılarım olurdu doktorum yerlesme agrısı oldugunu soylemişti gececek onemli deil demişti 1 2 haftaya kadar da gecti sen yinede dikkatli ol kendini cok yormamaya ozen goster
    tebrik ederim...

8. 13 Temmuz 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende yarin tam 6 haftalik olcam canim...bel agrilarim inanilmaz cok kasiklarim cok agriyor ve karnim geriliyor doktora telde deyince hemen gelin dedi ama cok sükür bebeisim cok saglikliymis bebis besleyici bi hap verdi folio forte diye kullanan varmi??eltimde kullaniyor ayni haptan ne ise yaradigini bilmiyorum ama iyiymis...kusmalarim hic olmadi yeni yeni migdem bulaniyor gecen hafta cok sik yiyodum 1 kilo aldim bu hafta canim hic bisiy istemiyor....

10. 13 Temmuz 2009
  11. pembedusler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende öyle geçen hafta çok yemeye başlamıştım ama abarttım galiba.şimdi kendimi frenliyorum.sık ama az yiyorum.bulantımda yeni başladı.

12. 13 Temmuz 2009
  13. greathopes

greathopes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 5 hafta 6 günlük hamileyim ağrılarım arttı.annelik ne zormuş demeye başladım.bel ağrılarım çok feci kasık ağrılarım da var.karnımda şişlik çok.benim de bebeğimin kalbini duyamadı doktor ve biraz küçük gibi dedi.24 de gidecez bakalım.

14. 13 Temmuz 2009
  15. flowersgarden

flowersgarden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk başlarda benimde mide bulantılarım vardı. pişirdiğim yemeği kendim yiyemiyordum. süt yoğurt peynir yumurta yiyemedim. herşey çok kötü kokuyordu. eşimin çok beğenerek aldığımız parfümünü bile sürmesini istemiyordum. akşamlarıda erkenden uyuyordum. bunların hepsinin normal olduğunu herkes söylüyordu. 4 ay başladığında geçti.

16. 13 Temmuz 2009
  17. asnil

asnil içimin gülen yüzü... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    galiba genelde 6.haftada hafif kasık agrıları oluyor.çok heyecanlıyım arkadaşlar benim durum yarın belli olcak offff offf . umarım bebişimin kalp atışlarını duyarım

18. 13 Temmuz 2009
  19. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    genelde zaten 6.haftadan sonra başlıyo bulantılar ağrılar ben 6-7 haftadan sonra bulantılarım çok oldu yememk yiyemedim hiç hatta zayıfladım bile şuandada belim çok ağrıyo 14 hafta oldu yani bu genelde oluyo korkulcak hiçbişey yok etrafımdakilerin hepside mide bulantısı bel ağrısı çekmişyerimseniben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.