6 haftalık hamileler buraya......

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ayse_mcam tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ayse_mcam
  1. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugün karnım öyle ince ince ağrıyo ki, sanki adet sancısı gibi neden oluyo acaba ? benim gibi olanlar .....

2. 20 Mayıs 2010
  3. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    canım bende 5 hafta 5 günlük hamileyim..4 hafta 2 günlükken öğrendim hamile olduğumu..ve öğrenmeden önce adet sancısı gibi başladı.hala devam ediyor.bazen uykudan uyandırıyor kasık ağrısı.doktor normal dedi..bende korkuyordum önce..normalmiş canım..

4. 20 Mayıs 2010
  5. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kizlarrr bende 5 +4 gunluk hamileyim ,ABD yasiyorum ,8 haftalikken ilk randevum ,telaslandim cok gec degilmi ,ne yapmam lazim benimm yaaa :KK43:

6. 21 Mayıs 2010
  7. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Normali öyle zaten 6 ile 8 hafta kese anca oluşuyo sen o zamana kadar kendine dikkat et yeter ..

8. 21 Mayıs 2010
  9. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ne bileyim ilk hamileleik biraz heyecan yaptim heralde ,canim seninkisi kac haftalik , hamileleik boyunca burdan birlikte ilerleyelim mi..

10. 21 Mayıs 2010
  11. elif159

elif159 Masal'ım gerçekleşiyor... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SLM KIZLAR..BENDE 6nafta 6 günlük hamileyim.6 haftalıkken gittim kalp atısını duyduk.çok mutluyum.boyuu 6.6mm sizinki nasıl birlikte ilerleyelım...

12. 21 Mayıs 2010
  13. elif159

elif159 Masal'ım gerçekleşiyor... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sıkıntı yapma arkadaşım.sazı bebeklerde kalp atısı 8. haftada duyuluyor o yüzden doktorn endişelenme diye demiştir.inşallah hayırlısıyla alırız kucaklarımıza...

Mrsu bunu beğendi.
  14. 21 Mayıs 2010
  15. demir2568

demir2568 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende hamileyim kızlar 4 haftalık daha.6 aydır istiyorduk.dün test yaptım pozitif çıktı.havalara uçtum.bugünde kan tahlili yaptırıyorum.darısı tüm isteyenlere.

16. 21 Mayıs 2010
  17. gulay1977

gulay1977 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba,hamiş kalanları tebrik ediyorum,uzun süredir girmiyodum psikolojim bozulmuştu
    fakat bu ay çok garip şeyler yaşadım ve paylaşıp bilgi almak istedim.4 mayısta regli oldum 10 mayısta
    o uzayan akıntım geldi 2 gün sürdü ve eşimle birlikte olduk,yıllardır regli olmadan bir hadta önce göğüslerim ağrır ve hassaslaşırdı fakat bu ay regli olmadan önce yine ağrıdı sonra regli oldum bi kaç düzeldi eşimle birlikte olduktan sonra tekrar ağrımaya başladı ve deli gibi ağrıyolar,dokunamıyorum bile
    7 aydır korunmasız birlikte oluyoruz,aklıma takıldı acaba dedim,her ay 13.yada 14.günler yumurtlama dönemini bilirdim kasıklarım ağrırdı bu ay erken yumurtladım sanırım o ağrılarda yok,test yapsam çıkarmı,yada hamile kaldığı ay böyle göğüs ağrısı çeken varmı?

18. 21 Mayıs 2010
  19. vuslat2006

vuslat2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hamile arkadaşları tebrik ediyorum.Kalmak isteyenlerede Rabbim en kısa zamanda ansip etsin. inş.bende 6+5 günlük hamileyim.5+5 iken kesemizi gördük ilaçlarıma başladım 7+1 olunca kalp atışları için dr. gidicez.Düne kadar iyyiydim dün birden bi ağrı giriyodu nefesimi kesiyodu anlık ama.Korkmuştum bugün iyiyim ama.Hepimize böyle oldu galiba.BU normal bence. gülay177 cnm yumurtlama dönemi değişebiiyo.Benim göğüslerim çok ağrıdı mesela halada fazla elleyemiyorum.ınş. vardır cnm.Allaha emanet olun..Rahat bi hamilelik geçirmeniz dileğiyle.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.