6 haftalık hamileyim sizde öyle iseniz gelin beraber paylaşlım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve terazi_5 tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : terazi_5
  1. terazi_5

terazi_5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s.
    :nazar:6 haftalık hamileyim :CüvCüv:gelin beraber paylaşalım duygularımızı dr.maceralarımızı :1hug:

2. 14 Temmuz 2009
  3. terazi_5

terazi_5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    buğün gittim dr.6 haftalıkmış şuan herhangi bir problem yok bir santim dedi 2 hafta sonra tekrar çağırdı çok heyecanlıydım bebişim içimde benimle yaşıyor 17 aydır korunmuyorduk (pcom var ) çok zoe oldu bizim için sabırla beklemek ama sonunda mutlu son inş.hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım (amin) sizler nasılsınız duygularınız

4. 14 Temmuz 2009
  5. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah kucağına da almak nasip olur bende pko 48 ydır uğraşıyorum inşallah bende bir gün anne olurum

6. 14 Temmuz 2009
  7. keremcim

keremcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende hamileyimmm.4+6 günlük kesem göründü Allah bütün isteyenlere nasip etsin

8. 14 Temmuz 2009
  9. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 6+5 im canım ve bugün kalp atışlarını duydum süper bi duygu bende de pko vardı bu arada..

Son düzenleme: 14 Temmuz 2009
  10. 14 Temmuz 2009
  11. _ecrin_

_ecrin_ Guest

kızlar bende hamileyimmm... daha 1 hafta oldu öğreneli... normalde 6 haftalık olması gerekirken daha küçük gözüktüğünü söyledi doktor , cumartesi kalp atışını dinlemeye gidicem.... inş bu bebeğimide kaybetmem benim biraz zor geçiyor hamileliğim hayırlısı olur inş dua edin lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :KK43:(

12. 15 Temmuz 2009
  13. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler..rabbim sağlıkla kucağına almayı nsip etsin...

14. 15 Temmuz 2009
  15. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrikler.bende 6 haftalığım.bizde yani.bende poliskistik over vardı.doktorum tahlillerden sonra rahim filmi istedi.filmi çektirdikten sonrada önce allahın izniyle hamile kaldım.şimdi bulantılarım başladı.ve acayip bir uyku hali.kolumu kaldıramıyorum.sizdede varmı belirtiler.
    iki hafta sonra gidicez doktora tekrar.bonbon şekerimi maşallah küçücüktü gördüm.kesenin içinde.acayip bir duygu.kalp atışlarını dinlemedik.10 mm dedi doktor kesenin boyutuna.miniğimin oyunu söylemedi ama.inşallah bu gittiğimizde.sizlerin tahlileri başladımı.
    allah bütün isteyenlere hayırlı sağlıklı bir evlat versin inşallah.yüce rabbim miniklerimizi korusun.sağlıkla sıhhatle inşallah zamanında kucağımıza almayı nasip etsin.

16. 15 Temmuz 2009
  17. terazi_5

terazi_5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkese teşekkür ederim allah bütün isteyenlere ve olmayanlRA bu duguyu nasip kısmet etsin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin yüce allahım inş. olmayanlar içinde dualarımı eksik etmiyorum :Saruboceq:

18. 15 Temmuz 2009
  19. terazi_5

terazi_5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 6 haftalığım ama kalp atışını duymadım beniim de acayip uyuyorum her bulduğum fırsatta uyuma moduna geçiyorum gögüslerim acayip acıyor yeme hissim artttı
    bende tekrar 2 hafta sonra gidicem banada o zaman dedi testlere başlıcaz diye hakkımızda hayırlısı pembe düşler