6. Haftasında keseyi görüp bebeği göremeyen varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hiram06 tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben yarın 6. haftama giriyorum 1 haftadır seri usg ile bakılıyor vajinalde bakıldı kese var 15mm ama embriyo yok benim gibi olup sonradan gören varmı:sinifsinif: bide ne kadar daha beklemeliyim acaba

2. 1 Ağustos 2009
  3. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

4. 1 Ağustos 2009
  5. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimde 5+4 günlük kese göründü ama daha bebişimi görmedim ama doktor zaten erken dedi 15 gün sonraya randevu verdi 7 haftalıkken kalp atışlarını duyabiliyoruşuz endişelenme bence daha erken inşallah görcez canm sabret......

6. 1 Ağustos 2009
  7. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş cnm ama kesem büyüyor her gidişimde bebek yok sadece yolk sac var o kadar

8. 1 Ağustos 2009
  9. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülmeni istemiyorum ama inşallah geç gelişen gebeliktir
    bende 6+3 haftalıkken kese vardı bebeği görememiştim kalp atışlarını bile görebiliriz demişti doktorum
    sonra 7+3 haftalıkken bebeği gördük çok sevindik ama yine kalp atışı yoktu
    8+3 haftalıkken de gelişim tamamen durdu 9+6 günlükkende müdahale etti doktorum
    sadece bilgin olsun diye yazdım
    kendini en kötüsüne hazırlaman için
    ama inşallah senin durumun benim gibi değildir bebeğini sonraki günlerde görürüsün rabbim inşallah gönlüne göre verir

10. 1 Ağustos 2009
  11. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm doğru söylüyorsun şimdiye görülmesi gerekirdi ama yinede umut işte Allah tan umut kesilmez sürekli dua ediyorum

12. 2 Ağustos 2009
  13. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim gibi tüple değil de doğal yoldan hamiş olan arkadaşım 6 . haf gitti kalp atışı duyamadı, bir daha 7 nin sonu 8 in ilk günlerinde gitti kalp atışı vardı. şimdi tosuncuk bir bebek bekliyor 8,5 aylık hamile. inşallah darısı senin de başına olur

14. 2 Ağustos 2009
  15. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş cnm bekliyorum bi umutla kalp atışını geçtim bebeğin kendide yok malesef

16. 4 Aralık 2013
  17. droplion

droplion Mucizem canim oglum benimle Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar konu çok eski biliyorum ama çok değil 4 gün önce bu sayfalarda deli gibi kendime cevap arıyordum. Şu anda ve ilerde benim gibi olabilecek kişiler için yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum. 1düşük 1 dış gebeliğin ardından hamile kaldığımı öğrendim. Eşimin spermleri düşüktü ve bizim için tekrar hamile kalmam imkansızdı. Bu olanların ardından hamile olduğumu öğrenince deliye döndük.
    Fakat, 5 haftalık gebeliğimde kesem gözüktü. Dış gebe olmadığımı öğrendim. Doktorum 6 haftalık olunca tekrar gelmemi ve kalp atışlarını duyucağımızı söylemişti. Bu arada kesem 20mm idi. Heyecanla gittik. Ve maalesef kesemin içi boştu. Ben alttan da bakmasını istedim. Ve yine göremedi boş gebelik olduğunu söyledi. Tüm umutlarımı kaybettim hayallerim suya düşmüştü yaşamak bile istemedim. 1 hafta sonra 7 haftalık olunca umutsuz tekrar gittim. Kürtaj olucam diye beklerken doktorum hem embriyonun hem yolk kesesinin hem de kalp atışının olduğunu söyledi. Buralarda böyle geç gözükenleri okumuştum fakat insan yine de umutsuzluğa kapılıyor. Kendinizi yıpratmayın, herşeyi Allaha bırakın. Ben kendimi boşuna üzdüm, siz yapmayın, 8 haftaya kadar rahatlıkla bekleyebilirsiniz o bebek görünecek buna inanın.

minikPrensim bunu beğendi.