6 Haziranda ameliyat oluyorum ve cok korkuyorum :( sorularim ve su anki burnum..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve MutfaKKedisi tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : MutfaKKedisi
  1. MutfaKKedisi

MutfaKKedisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Evet ablalarim basliktada belirttigim gibi ins. haziranin 6. ameliyat oluyorum. Doktorum ibrahim askar.
    Gün yaklastikca icime daha bir korkuyor giriyor. Ameliyattan veya agrilardan korkutugum icin degil, ya eski burnumu ararsam diye cok korkuyorum. Burda bazi arkadaslarin actigi konulari görüyorum iste ameliyattan sonra bir tarafi yamuk oluyor yada sis oluyor memnun olmuyor ben bundan cok korkuyorum mafoldumben Ya bende öyle olupta pisman olursam ne yaparim diye, randevuyu iptal etmeyi bile düsünüyorum bazen.Sizce su anki burnum cokmu kötü, ameliyat etmeye ve o riske girmeye degermiki? Yada zaten fazla birsey yok burnunda büyük bir ameliyat olmaz mi dersiniz? Inan su an cok kararsimiz yardimci olursaniz sevinirim senağlama

(bu asagidaki linkte su anki burnum var, linkin arasindaki bosluklari silerseniz resmi görebilirsiniz)

htt p://y frog.com/0oburnum1j

2. 17 Mayıs 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm öncelikle burnun aşırı kötü deil ufak işlemlerle düzelir:)
    eski burnundan bin katlı daha iyi olur emin olabilirsin ama 4-4 lük biblo gibi kusursuz burun olmayabilirrr..mutlaka begenmedigin biyer çıkar ama yine diyorum eskisinden onbin kat daha güzel olur:)

4. 17 Mayıs 2010
  5. jupitoo

jupitoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence oncelikle doktorunun eski ameliyatlarının sonuçlarına bakmalısın canım,
    zaten içine sinerse kendiliğinden güveniyorsun pek aklında soru işareti kalmıyor.
    Şimdi burnunla ilgili ne desem boş kendini nasıl iyi hissediyorsan oyle olmalısın diye düşünüyorum,
    ki sen de hoşnut değilsen çağresine kolaylıkla bakılabilincek birşey artık rhinoplasty.
    kendim için bunları-yani en iyisini-düşünüyordum tavsiye edebilceklrim böyle.
    Umarım doğru bir karar verirsin ve olursan da başarılı bir operasyon geçirirsin.
    Çok kolay gelsin :)

6. 17 Mayıs 2010
  7. jupitoo

jupitoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

sanırım mesaj sayın yetersiz olduğu için koyamıyorsun ben şöyle yardımcı olayım :) :

8. 17 Mayıs 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım anladığım kadarıyla ilk ameliyatın olacak şimdiden geçmiş olsunn

10. 17 Mayıs 2010
  11. MutfaKKedisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ablacim linkin icinde iki tane bosluk var o bosluklari cikaripta verirsen cikiyor link, bir tane http yazan yerde digeri frog dan önce bir bosluk var. onlar cikinca olur.

umarim dedigin gibi olur ben zaten 4-4 lük bir burun istemiyorumda ins. pismano olmam :Saruboceq:

12. 17 Mayıs 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Resmi inceledim sanırım kemiğin düz olacak dar bi burnun var kavis zor ama düz kemiklerde az problem yaşanıyor sankiiiiiiiiiiiiiii o yönden şanslısın :)))))

14. 17 Mayıs 2010
  15. MutfaKKedisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Dr. ibrahim askara ameliyat olan yok burda fazla arastirdigim kadariyla. Dogrusu ona muayene oldum cok iyi biri icime de siniyor ama nedense hic burnumun nasil olmasini istedigimi hic sormadi. Tabi ameliyatta önce konusmak istiyorum tekrar cok dogal olmasini vs. vs. anlaticam....Tavsiyelerin icin tskler a.s.
    Bu arada resim icin de tskler =)

16. 17 Mayıs 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Canım önden görmedm burnunu ama yandan kolay bir burnun var emin ol ucunda düşük değilll kemiğinde düz olunca fıstık gibi olursun :)))

18. 17 Mayıs 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm hiç bukdr düşünmeee emin ol eskisinden güzel olur hafif bi kemerin var o gidince zaten baya güzel olurrr:)ne kötü burunlar nsl güzle oluyor için rahat olsun:jeyyar: