6 senelik arkadaşım benim lisede konuştuğum çocukla çıktı, hem de benden habersiz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pinkangell tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pinkangell
  1. pinkangell

pinkangell evli mutlu çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kötükedihüsoKIZLAR BUNDAN 2 YIL ÖNCESİNE KADAR HATİCE ADINDA BİR ARKADASIM DOSTUM DEDİĞİM Bİ İNSAN LİSEDEYKEN ESKİ CIKTIĞIM COCUKLA CIKMAYA BASLAMIŞŞ BUNU BANA ONLARA OTURMAYA ÇAĞIRDI BENİ BEN HALA COK GUZEL BİR DOSTLUĞUMZ VAR ZANNEDERKEN..O BENİ EVİNE CAĞIRDI BENDE HERZAMANKİ GİBİ OTURCAZ MUHABBET FALAN SANDIM VE BANA ONUNLA CIKTIĞINI SÖYLEDİ ŞOK OLDUM VE BU ARAD HEP BEN ARAR DERDİM HADİ KADIKÖYE GİDELİM TAMAM DER GİDERDK GEZERDK ŞURAYA BURAYA GİDELİM DERDM HEP TAMAM DER GİDERDİK ARTIK BAKTIM HEP BENDEN GELİO TEKLİF 2 HAFTA BEKLEDİM HİÇ ARAMADI ARADIM İŞİM VAR FALAN MEĞER HEP BEN ARADIĞIMDA GÖRÜŞÜYORMUŞUZZ..BU BENİ 2 3 AY ARAMADI BİR GÜN ARADI VE DÜĞÜNLERİ VARMIŞ SİYAH ELBİSENİ VERİRMİSN DEDİ TAMAM DEDİM YİNE BELKİ PİŞMANDIR DİE..Bİ GÜN ARADI FÖN MAKİNANI VERİRMİSN BENDE ESKİ DOSTLUĞUMUZA KARSI APTALLIK BENDE VERDİM..TEYZEMİN HEDİYE ETTİĞİ BEYAZ AYAKKABIMI İSTEDİ VERDİM ..SONRA İSTEDİM ARTIK ODA KUZENİ İSTEMİŞ ONA VERMİŞ KIZDAA AYAKKABININ İÇİNE ETMİŞŞŞ...ÇOK KIZDIM VE ARTIK YETTİ FALAN DEDİM..GÖRÜŞMEDİMM O GUN BUGUNDUR ARAMADIM ...EVLENCEĞİMİ DUYMUŞ ÇAĞIRIRSIN HERALDE BENİ DEDİİİ.OLDU EVET DEDİM:s SONRA YOLDA ANNEME DEMİŞKİ O BİZİ HİÇ ARAMADI ARASAD GELMEZDİK DÜĞÜNÜNEEE...O YILLARAMI YANAYIM APTAL YERİNE KONULMAYAMI KULLANILMAMI YANAYIMM...

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  2. 16 Ekim 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aman canım ya üzüldüğün şeye bak
    zaten sen değer verilmicek bi insana değer vererek bi hata yapmışsın
    şimdi bide oturup üzülürsen onun bi tarafı eksilmez ama senin canın sıkılır
    bak evleniyormuşsun da bi daha görüşmezsin olur biter

4. 16 Ekim 2010
  5. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Evet öle bitti üzülmüyorum ama arkads olamıyorum artık kimseylee bu yüzden

6. 16 Ekim 2010
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşın olsun muhakkak ama fasla verici olma
    ilk etapta insanları tanımaya çalış eğer buna değiceklerse onları dostun yerine koyarsın

8. 16 Ekim 2010
  9. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende ilk tanıdığımı sanmıştım meğer kullanılmışım