6.sınıf öğrenciler

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve serzan tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : serzan
  1. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    6.sınıfa başlayan öğrenci velileri ödevleri,sorunları,kısaca çözümlenmemiş problemlerimizi gelin beraber çözümleyelim.haydi paylaşıma:içelim:

2. 8 Ocak 2009
  3. anbertem

anbertem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba oğlum 6. sınıfta ilkyarıyı bitirmek üzereyiz ama bizde bittik bıktık bu performans ödevlerinden benim birde 1 buçuk yaşında bir oğlum daha var biryandan onun bakımı bir yandan büyük olanın derslseri dersanesi ödevleri çıldırmak üzereyim acaba herkes benim gibimi merak ediyorum allah hepimize kolaylık versin

4. 9 Ocak 2009
  5. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durumu bende yaşıyorum.fakat bende tek çocuk var.gerçi tek çoçuk daha zor.birde ergenlik dönemi eklenenince resmen çıldırıyorsun:bbo: inan et tek değilsinallah sağlık versin çoğu bitti azı kaldı en azından ben böyle düşünüyorum

6. 9 Ocak 2009
  7. solaris

solaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kızım 6.sınıfta birde 6,5 aylık bebeğim var.gerçekten çok zor oldu ilk dönem.kızımın notları düştü ilgilenemiyorum.ergenlik sıkıntısı da eklenince evde devamlı bir gerginlik var.kızıyorum sonrada üzülüyorum.bakalım bu sene nasıl bitecek.

8. 10 Ocak 2009
  9. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evdeki gerginlik malesef hiç bitmiyor aynen kızdıktan sonra ki pişmanlık ta hiç bitmiyor.bu ergenlik dönemini atlatırsak belki daha kolay olur.derslerde ağır.bakalım.allah yardımcımız olsun.

10. 10 Ocak 2009
  11. aykune

aykune Guest

CANIM AYNI DURUMU BİZDE YAŞADIK BENİMDE 6. SINIFA GİDEN KIZIM VAR CANI ÇIKTI YAVRUMUN BİDE 1. SINIFA GİDEN VAR HANGİSİYLE UĞRAŞICAMI BİLMİYORUM.ALLAHTAN BÜYÜK KIZIMIN PERFORMANS ÖDEVLERİ BİTTİ.KURTULDUK YANİ....a.s

12. 21 Ocak 2009
  13. burfur

burfur Her Halime Sonsuz Şükürler Olsun Pro Üye

Beğenildi:
    195
    Ödül Puanları:
    153
    Slm kızlar. Benimde altıncı sınıf kızım var,bir de 10 aylık oğlum var.Gerçekten çok zorlanıyorum.Babamızın da hiç yardımı olmuyor.Neyse inşallah hepimizin çocukları çok çok ... başarılı olur.:Saruboceq:

14. 21 Ocak 2009
  15. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar çok şükür ilk dönem bitti.karnemiz iyi.sizin karneler nasıl?malesef şimdi de tatil ödevleri başladı.teknoloji dersinde 2.dönem için ödev verildi.bir şey tasarlanıp yapılacak.ne yapabiliriz fikirlerinizi bekliyorum.

16. 5 Şubat 2009
  17. acemiterzi17

acemiterzi17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm benimde 6.sınıf ta birde 7.sınıfta okuyan oğullarım var.İlk dönem de ikisinde de teşekkür var .allah herkesin çocuğuna başarılar annelerine de kolaylıklar versin.ben diyorum ki çocuklarımıza tabi ki yardımcı olucaz ama hep benim dediğim olsun dersek herşeyi biz üstlenirsek çocuğumuzun başarısını kötü etkilemiş oluruz.çocuk kendi sorumluluğunu bilecek ders çalışmanın kendine kazandıracağı şeyleri öğrenecek ki başarılı olsun.ben herzaman çocuklarımla ilgili bi anne oldum ama bir yere kadar.hiç bir zaman için çocuğumun ödevini alıp ben yapmadım .bugüne kadar da hiç zararını görmedim. bütün annelere selamlar

18. 6 Şubat 2009
  19. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm toplantı zamanında teknoloji ve tasarım dersinde son yapım aşamasında çocukların hayellerindeki şey gerçeğe dönüştürülemese ekstra birşey yapılabilir bunu marangoz elektrikçi demirci vs gibi meslek gruplarından destek alınabilir diye konuşmuştu. burada sizlere sorma amacım sadece fikir alıp kızımla fikri üzerine tartışıp bu da olabilir demek ,çocuğun ödevini yapmak diil.galiba yanlış anlaşılmış:1rolleyes: