6 temmuzda ameliyatım var korkuyoruuuummm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve blackrose82 tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : blackrose82
  1. blackrose82

blackrose82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 6 temmuzda ufuk bilkaya ameliyat olucam. grip olunca bile doktora gitmeye korkan ben ameliyat olmaya karar verdim delikafadulden vazgeçmek istemiyorum. şimdiden heyecanlıyım sonrasında bu heyecana ve korkuya nasıl dayanıcammm. ameliyat olanlar bana yardımcı olabilir misiniz beni neler bekliyor?

2. 30 Mayıs 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmm korkma inan ben igneyi görünce aglayan biriyimmm düşünki estetik oldummm hayatımda yaptıgımmm en cesaret gerektiren veee iyiki yapmışım dedigim nadir şeylerden biri:)
    bennn amlyt önlügünü giyip amlytahaneye asansörle inerken olmamayı düşündümmmmmm yanımda hastabakıcı vardı korkuyorum olmasammı acaba dedim güldü korkmaaaaaa nevarkiii milet neler neler oluyor hem hisetmiyceksin bile dedii beni sakinleştirdi sagolsunnnn yoksa olmas geri dönerdim annem asonsorde beni yollarken gel kızım olma dediiiii kaydirigubbakcemile3ben inatla ama bi okdrda korkarak oludmm..şimdi iyiki olmuşum hatta geç bile kalmısım diyorum:)

4. 30 Mayıs 2010
  5. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben hala alçılı ve tamponlu biri olmama ragmen yani sonucu bile bilmememe ragmen iiki olmuşum diyorum cok heycanlı cok keyifli bi iş heleki dr'un ufuk bilkay bence muhtesem bi dr oyuzden hiç kasma bence keyfini çıkar ... bi kaç hafta sonra bebek gibi olcaksın :)

6. 30 Mayıs 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yaa ameliyattan sonra
    off bunun içinmi düşünmüşüm diceksin emin ol
    şimdiden çok çok geçmiş olsun ;=

8. 30 Mayıs 2010
  9. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktoru tanimiyrum ama jupito ufuk bilkayda ameliyat olmus be ben tek kelime ile bayildim ya acayp degsms kiz ilk halyle cok fark var yeni biri gelms gibi cok güzell olmus bende olucam ama korkuyrm ayni durumdayz:KK70:sana diyim söyleneneler pekde rahatlatmiyo insani bana okadar dil döktüler arkadaslar sagolsun ama ben yine korkuyom sende korkarsn ben hastanelere bayilan biri olmamam karsin:KK70:

10. 30 Mayıs 2010
  11. blackrose82

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    artık ameliyathane bile rüyalarıma giriyor, çook korkuyorum .anesteziden, morluklardan, şişliklerden ...siz böyle şeyler yazdıkça içim rahatlıyor gerçekten. inşallah ben de iyiki olmuşum derim.

12. 31 Mayıs 2010
  13. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben fena halde narkozdan korkan biriydim ameliyat oncesi defalarca bilgi aldım narkoz hakkında ameliyathaneye girdigimde birden bişey oldu bana narkozu vermeye basladıklarında birden bi mantık çöktü üstüme dr beni sakinleştirmeye çalışıyodu birden şey dedim o halde serdar bey lütfen bukadar yeter uyumaya başlıyorum ben hepinize iyi çalışmalar basarılar diliyorum dedim onlarda hadi bakalım iyi uyu iyi uyan dediler ve gerisini hatırlamıyorum :)

14. 31 Mayıs 2010
  15. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben 21 mayısda dr . Can Kopal' a ameliyat oldum...Bende çok korkarak gittim ama hem dostlarımın desteği hem dr. umun psikolojime olumlu etkileri olan davranış ve konuşmaları hemde hastane personelinin (Gazi Hastanesi) güleryüzlü yaklaşımı sayesinde güle oynaya girdim ameliyata...
    Hatta sedyede yatarken beni uğurluyan arkadaşlarımın fotoğrafını da çektim :)) Yakında onuda albüme eklerim :)
    Öncelikle şunu söylüyeyim benim hiç bir şekilde bir an bile canım yanmadı..Hiç acı hissetmedim....Sadece tamponlar alınırken çok kısa bir an dişlerim ağırdı :))

16. 31 Mayıs 2010
  17. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bana refakat eden arkadaşımın 20 dk da bir buz torbası uygulamasına gösterdiği özen sayesinde aşırı şişme morarma da yaşamadım..Bu gün 10 .günüm ama sadece göz altımda daha önce bantların olduğu kısımda hafif morluklar dışında ne şişlik nede morluk kalmadı...Sadece burnum doğal olarak hala şiş....
    Salı günü mevcut sargılarımdanda kurtulacağım :) Ama şimdiden yeni görüntümden memnunum ve tadını çıkarmaya başladım bile ...21 yıl önce burnum kırılmıştı ...Bu kadar ertelediğim için pişmanım....
    Seninde sorunsuz bir şekilde istediğin buruna kavuşmanı diliyorum....

18. 31 Mayıs 2010
  19. blackrose82

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canlarımmm, hepiniz kurtuldunuz artık güzel,mutlu günler sizinle olsun :lepi: umarım ben de ameliyat korkumu yener ve olurum. çünkü kendime güvenim yok, insanlarla konuşurken yüzlerine bakamıyorum, fotoğraf çekilmek istemiyorum vs. vs.psikolojimin düzelmesi için olmam lazım