6 yasındakı kızım aşık olmuş

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve CennetKokulum tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : CennetKokulum
  1. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar kızım sınıf arkadasına asık oldugunu soyluyor buyuyunce evlenecegım kısıye karar verdım bugrayla evlenecem ama adilide sevıyorum onunlada evlenecem dıyor cok tatlılar oy oy yanaklarını sıkasım gelıyor benı bugra kabul edermı dıyor ve sureklı bugradan bahsedıyor :) ama ben nasıl davranacagımı bılemedım bu yastakı cocuklardan bunları duymak sevımlı oluyor ama nasıl bır tutum sergılemek gerektıgını bılmıyorum dıkkatlı davranmak lazım sanırım arada soylese neyse ama sureklı bugradan bahsedıp şiirler yazıp şarkılar besteliyor nasıl davranmalıyım kızlar babası şakadadan yarın gelımde dovım o bugrayı dedı bızım kız baba kıyamassın gözlerin süzülür ona bakarken oy oyyyy dıyor bakın şu işe ya sanırım kanı cok kaynıyor bunuda aşkla bağdaştırıyor :bbo: babaannesine sen evlen bugrayla evlen onunla yarın gel gör diyor

2. 10 Aralık 2009
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    çok tatlı...
    hiç endişelenme.zarar gelmez güzel duygulardan
    ancak olay haline gelmesine de izin verme
    yani çok önemli bi şeymiş gibi davranma ve konuşma
    ve özellikle duygularıyla şaka niyetiyle olsa da dalga geçmeyin
    kendi kızımın ilk aşkını düşündüm şimdi
    1.sınıftaydı.adını bile unutmadım.yiğitkaydirigubbakcemile3

4. 10 Aralık 2009
  5. biitoosum

biitoosum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canim bu yaslardaki cocuklarda oluyor onun tatli hayalleri gecer bir zaman sonra

6. 11 Aralık 2009
  7. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bu yaşlarda olur panik yapmayınnn
    yarın bile hatırlamazlarrrrrr

8. 13 Aralık 2009
  9. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay ay ay cimcime :)
    normal ya biz de olmuştuk zamanında....

10. 13 Aralık 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    kıyamam kımbılır nası saf duygular beslıyodur ıcınde :) hangımız o yaslarda ılk ask ımızı tamamdık kı...

12. 13 Aralık 2009
  13. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    oy aman Alllahım ufak kız büyümüş aşık olmuş evlenme kararı almış hee kaydirigubbakcemile3
    benimde yiğenim anaokuluna gidiyor her hafta farklı birine aşık oluyor vallahi
    çok ilgilenmiyoruz ama alperenin iyi birisi olduğunu söylüyor işte içindeki iyi anlaşma duygusunu aşka bağlıyorlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

14. 13 Aralık 2009
  15. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Yerim onun aşkını ben :) Ben size komik bir anımı anlatayım .Kızım şu anda 23 yaşında ve 6 yaşındayken Kenan Doğulu'ya aşıktı .Önceleri önemsemedim ama aşkı had safhaya vardı :) Aşkı artık bana sıkıntı vermeye başlayınca ona "Kenan Doğulu'ya gidebileceğini söyledim ve ertesi günü için ona izin verdiğimi belirttim" Ertesi gün " hadi kızım eşyalarını topla " dedim :)))) Benim kız önce hevesle hazırlandı ama baktı ben çok ciddiyim :)))) "EEE artık gidiyorsun bir daha dönmek yok " dedim .Başladı ağlamaya ve aşkı o gün son buldu :) Şimdi hatırlayıp güldüğümüz bir anımızdır.

16. 14 Aralık 2009
  17. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    ya benide bıktırdı gecen gun bazı tavırlırarı konusunda uzun bır nutuk cektım sen gıt anneanneye dekı dun hep annem konustu ben dınledım sımdıde ben konısım sen dınle baslamıs askını anlatmaya ne askmıs ya cok coskulu yasıyor askını ama hep bu konuda konusuyor bende sızın yontemı kullandım ama evlenırsen onların evınde kalacaksın evlen ozaman dedım zıyaretıme gelırsın anne hem ben onlarda kalmıycam baska evde oturacaz bugrayla dıyor sen nasıl yemek yapacak ev temızlıyeceksın dedım yaparım ben ev temızlemeyı cok sevıyorum spreyı sıkr bezle sılerım dıyor

18. 14 Aralık 2009
  19. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim yöntem farklıydı :))Ben ciddi ciddi sabah erkenden kızımı kaldırıp eşyalarını hazırlamaya başlamıştım .Bavulu hazırlanana kadar hevesliydi ama iş ciddiye binince ve bir daha eve dönemeyeceğini anlayınca aşkı bir anda bitmişti :)
    Bence çok üstünde durma .Siz ne kadar çok bahsedip üstünde durusanız konu o kadar önem kazanacaktır.Dikkatini başka şeylere yönlendirin .Örneğin en çok istediği bir şeyi yapın veya istediği bir şeyi alın .Bazen biz büyükler bile yaşamda çok istediğimiz bir şeyi elde edince , aşk filan unutuluveriyor :)Sevgilerimle...