6 Yıllık Birlikteliğimiz Sona Erdi :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nikitasu tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nikitasu
  1. nikitasu

nikitasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok iyi arkadaştık. Derken onun benden hoşlanmasıyla olaylar farklı eglişmeye başladı. Olmaz dedim olmaz hayatta onunla olmaz. Ama oldu...5,5 yıldır beraberdik Ocakta 6 olacaktı. Evlilik planı yapıyorduk birkaç ay içinde olacaktı. Ama ayrıldık.. Bitti...
    Üstelik kötü ayrıldık. Arkadaşlığımız da bitti... Öyle şartlamıştım kendimi evliliğe, ona şimdiden kocam gözüyle bakıyordum, her hareketime dikkat ediyordum. Ama suya düştü... Şimdi ben napıcam? Çok sevmek sevilmek ve de evlenmek istiyorum :KK43: Ve sanırım çok sabırsızım......Biranda her şey değişsin istiyorum...............

2. 21 Eylül 2008
  3. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım herşey biranda değişemez insanlar neler yaşayıp neler geçiriyor... Ayrılığınızın sebebi nedir biraz bahsedermisin?
    şunu unutma: insanlar üzülmezlerse sevinmenin kıymetini bilemezler herkesin biraz acı çekmeye üzülmeye gereksinimi vardır tabiki zor gelir zordur ama sonunda vardır bi selametlik...

4. 21 Eylül 2008
  5. nikitasu

nikitasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ayrılık sebebimiz çok uzun bir hiyaye dayanıyor...aslındqa şu sebepten ayrıldık diyemiyorum...fakat onun yaptığı bazı hataları sölediimde o bana 1 yıl önceki bir mevzuyu açtı ve ordan tartıştık..bi baktım hatalı olan oydu ama ben suçlanıyorum...inan şu sebepten diyemiyorum bile..ama sadece bana hakarete varan bir laf etti...üstgelik ben o lafı haketmedim!

6. 21 Eylül 2008
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım üzüldüm:teselli: inşallah senin için hayırlı biriyse düzelir başka ne denir bilmiyorum:sm_confused:
    umarım yanlış bir karar vermemişsinizdir senin için hayırlısı neyse o olsun

8. 21 Eylül 2008
  9. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım büyük geçmiş olsun,ama biran önce evlenmek istediğindeki mahsadın bence onu unutabilmek için böyle diyorsun ama emin ol öyle bir adım atarsan belki çok üzüleceksin bence kendine biraz tanı ve evlenmek istediğin kişiyide çok dikkatli seçmelisin kaş yapim derken göz çıkartmanı istemem

10. 21 Eylül 2008
  11. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İlişkini, ayrılma sebeplerini bilemiyorum tabi, tekrar kavuşma ihtimaliniz var mı yok mu?...
    Eğer senin için hayırlı olacaksa inşallah tekrar kavuşursunuz ve evlenirsiniz...
    Benim çok yakın bir arkadaşım vardı onun da uzun yıllar süren, hepimizin gıpta ile baktığı ilişkisi sona erdi, biz çok büyük bir şok yaşadık, arkadaşım perişan oldu ama sonra atlattı, hayatına devam ediyor kaldığı yerden...Bunlar kısmet biraz da...Eğer bir daha hiç birleşemeyiz, mümkünatı yok diyorsan onda da bir hayır vardır canım, belki mutsuz bir evlilik yaşayacaktın...
    Keşke istediğimiz şeyleri istediğimiz anda elde etsek ama maalesef öyle olmuyor, hayatta herşeyin bir zamanı ve sırası var, bazı şeylerin önüne geçemiyoruz, bazı istediklerimizi gerçekleştiremiyoruz...Hayatın insanın karşısına neler çıkaracağını bilemeyiz bu herkes için geçerli dolayısıyla senin için de, kendini büyük beklentilere sokma, yaşamına olduğu gibi devam et, sırası geldiğinde istediğin şeyler seni bulacaktır...:1hug:a.s.

Son düzenleme: 21 Eylül 2008
  12. 21 Eylül 2008
  13. nikitasu

nikitasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlar..ben biraz da hayattan bıktım sanırım...planlarıma alışırken hep alt üst oldu......ve artık evlenip hayatıma bi düzen vermek isitorum..tabi bu ha deyince olmaz biliorum..ama inşallah en yakın zamanda gönlüme göre birini bulurum

14. 21 Eylül 2008
  15. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eskiden olan bir olayla ilgiliymiş aslında, sonuçta şu an olan bir sorun değil. umarım yeniden kavuşur ve mutlu olursunuz...

16. 21 Eylül 2008
  17. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    neyse sen en azindan ayrilik acisi cekmiyorsun yada simdi gercekten bittigini kabullenmis degilsin...
    dilerim istedigin gibi biri cikar karsina ve mutlulugu yakalarsin....

18. 21 Eylül 2008
  19. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    “Ah! Şimdiki aklım olsaydı” şeklindeki yakınmaların işe yaramadığını herkes bilir. Oysa bu pişmanlık cümlesi, geçmişteki aklın şimdikinden farklı olduğunu, o aklın yetersizliğine vurgu yapmaktadır. Sonradan gelen aklın pek işe yaramadığına işaret etmektedir. Sefillik sahnelerinde “zenginlik gösterisi oyunu” oynayanların da akılları sonradan başına gelecektir. Yerinde ve zamanında, uygun durumda, yeteri miktarda bulunmayan akıldan ne fayda gelir? Sonradan gelen akıl, *****dan akıllıdır.

ii olmuş bitmesi yazık olan bence boşa geçen onca sene.....