60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Konusu 'Diyet Grupları' forumundadır ve seaBahAR tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : seaBahAR
  1. seaBahAR

seaBahAR de profundis Yönetici Editor

Beğenildi:
    1.173
    Beğendikleri:
    663
    Ödül Puanları:
    113
    KK' nın Sevgili Üyeleri,

Kilonuz 60-69 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz. a.s.

parkshin bunu beğendi.
  2. 12 Ocak 2009
  3. nix

nix Tek tesellim hayallerim.. Üye

Beğenildi:
    343
    Beğendikleri:
    241
    Ödül Puanları:
    83
    tokken akşamları 62 açken sabahları 60 kiloyum ayrıca 10 gün sıkı rejim yaptım 59 olabıldım ancak...
    bu diyet işi bana göre değil kızlar 10 gün rejim yaptım 1 hafta hasta yattım...size kolay gelsin...

4. 12 Ocak 2009
  5. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birileri birsey yazsin da uygulamaya geçelim arkadaslar
    inanamiyorum yaa...bu grupta oldugumda inanamiyorum
    ben ki hem 55 en fazla 58 olan...
    mahfetti bu evlilik beni yaa ama derhal rejime girmeliyim 3 ayda 10 kilo alirsam gerisini siz dusunun
    ne olurrrr guzel rejim bilenler yazsinnnn

sedeke99 bunu beğendi.
  6. 12 Ocak 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    selam millet kiloma bir baktım bende burdayım sanırım ee ne anlatıyorduk.nasıl zayıflıyoduk demi hemen ben başlayım ozman .abi ben öyle şu rejim bu tarifmiş tanımam işimde olmaz zaten istesemde beceremem.benim yaptığım şu "herşeyden ye ama yaşayacak kadar ye kusacak kadar değil" yani sihirli sözcüğüm doğru miktar vallaha bence en sağlıklısı bu ne hapa inanırım nede diyete ben bu şekilde ortalma hafta 1kg mutlaka veririm bakın hem 20 kg verdim toplamda.haaa birde bua arada tembel değilseniz(ben çok tembelim) spor yapın derim ben bu aralar yapıyorum bu dediğim yeme düzeniyle birde spor yaptımmı hafta 1.5 2 kg arasında veriyorum.

yediklerimden bir örnek vereyim.
    beyaz ekmek yemem zaten ekmeği aramam aslında benim baş düşmanım tatlı çikolata dır ah hayatta bunlar olmasa benimde kilo sorunum olmaz zaten .
    sabah rutin bir hkahvaltı 1 dl kepek ekmekle sofrada ne varsa yerim bal dahil yanında illaki süt veya portakal+greyfurt suyu( çay sevmem içmem)
    ara öğün asla atlamam(elma mandalina portakal badem fıstık kayısı --sayı ile bunlar,birini yerim
    öğlen yemeğim mutlaka vardıryağlıda olsa etlide olsa sadede olsa 5-6 kaşık arası yerim bazen ekmek olur bazen olmaz bazen yanında yoğurt olur bazen olmaz üstüne sütlü tatlı bazen yer bazen yemem duruma bakar yani
    eve geldimmi araöğün yani 1 br maden suyu içerim seviyorum ne edim:))çok aç olursam atıştırım ama genelde yememye çalışırım akşam yemeğindede ne varsa az ölçüile yerim

***öğle akşam yemeklerinde yemek yoksa ancak ozman hazır gıda tüketirim(cornflex müsli gibi)
    *****kahvaltı yapacak zamanım yoksa illaki süt içerim bakkaldan alırım evden yanıma alırım ama içerim.
    ****light ürün asla kullanmam faydasınada inanmam bana posa yiyormuşum gibi geliyor.hiçbir besin değeri yok.ligh yiyeceğime o üründen azcık yerim
    ***haftada bir gün misafirliğe gitmişsem pastamı yerim .abi kendime eziyet edemem yada kendi kendimin hırsızı olamam.ama becerebiliyosam pastalrın yarısını yerim.
    **elimden su şişem düşmez düşmemeli.
    ***ve en önemlisi hafata bir günüm bana özeldir hediyemdir.istediğim herşeyi sınırsız yerim.ama ertesi güne toplanmak ve o hafta içinde 1 kg verm,iş olmak şartıyla kendmle anlaşma yaptım ver kiloyu al hediyeyi nasıl ama.
    ***birde rafine edilmiş ürünler yerine az rafine edilmiş olanlar tercihimdir.

işte böyle arkadaşlar biraz espri dille yazdım umarım bu tarz kimseyi rahatsız etmemiştir.

zerra, hamaratcann, TurkishCandy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. 12 Ocak 2009
  9. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar yaşlarımızı, boylarımızı ve kilolarımızı paylaşalım mı?

Ben başlayayım :
    22 yaş /172 boy /64 kilo

10. 12 Ocak 2009
  11. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kiloma baktim ve bu gruba uygun özellikleri tasidigimi gördüm..Artik bende burdayim.Her zamanki gibi sali bitecek olan pazartesi diyetime basladim.Eger aksam cekirdek krizim tutmazsa simdiye kadar iyi gittim..Yediklerimi sayayim sabah kepekli kücük bir ekmek,biraz beyaz peynir ve bir bardak süt.Aksam da firinda kzarmis kücük bir parca tavuk,pilav ve havuc salatasi.Umarim bu topik sayesinde diyetim yarin ve diger günler de devam eder.Allah hepimize bogazimiza sahip cikma gücü versin...

12. 12 Ocak 2009
  13. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    hacer canım vallaha daha ne kadar verecen boy ölçüsünün 8 rakam aşşasındasın zaten değil mi hadi hayırlısı ben yaş 30 boy 1,58(kısaca maki de diyebilirsiniz:))) kilo 64

14. 12 Ocak 2009
  15. txuxrkis

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mehalim seninle nerdeyse özelliklerimiz ayni.üzülme bir maki de benim yalniz degilsin yani.Bende 30 yasinda 1,58 boyundayim.Ama 1 kila fazlam var senden..

16. 12 Ocak 2009
  17. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    makiyim makiyim ama boyumla çok mutluyum iyi meyve veririm:sm_cool:.vallaha allah nasip ederse4 hedefim evlendiğimdeki kilom yani tam tamına 12 sene önceki kilom çünkü şimdiye kadar hep kilo aldım verdim en iyi 58 kadar düştüm.sanki öyle geliyorki 55 altına düşersem bunu kırarsam birdaha zor kilo alırım gibi geliyor ama hayırlısıkaydirigubbakcemile

canım takip et sen beni bende bir 65 bir 64 oluyorum :eek:klava:bu hafta reglden dolayı ama verecem tutamazsınız beni senide sıkı taipe alayım:1hug: sürükleyim kendimle istersenkaydirigubbakcemile

18. 12 Ocak 2009
  19. txuxrkis

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla sürükle beni,benimde ya motiveye ye ya da azarlanmaya ihtiyacim var..baska türlü olmayacak yoksa..bende iki sene önce 58 e kadar düstüm ve bu kilomu bir sene korudum..Daha sonra ne oldu bilmiyorum pc basinda oturmaktan ve sürekli tikinmaktan sanirim iki ayda 8 kilo aldim...simdi de tekrar vermeye calisiyorum.....bakam ne olacak....