60.gün-hala kanamam var-

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve aysfen tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : aysfen
  1. aysfen

aysfen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar kanamam normalde 25gün gibi bitmişti ama 44.günde geldi bir hafta kadar adet mi acaba dedim..çünkü çok sütüm gelmiyo adet kanamsı olabilir diye düşündüm..ama şuan 60.gün gene gelmeye başladı az az...40ın çıkınca gel demişti doktor gitmedim doğum zor olunca..doğumda sezeryan oldu rahim toparlanmamış kanama durmamış..o yüzden 4sa kadar sürdü...acaba dikişlermi tutmadı diye düşündüm...bilgisi olan varmı sizde nasıl oldu??yardımm

2. 4 Eylül 2010
  3. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde 50 gün sürdü ama aralıksız tam bitti dedim 1 hafta sonra da adet oldum birde doğumdan sonra adet düzensiz oluo 15 20 günde bir oluo bikaç ay böle devam etti şimdi normal 7,5 ay oldu bende doğum yapalı
    seninde ölle olmuştur belki kanaman bitmiş ve adet olmuşsundur
    sezeryan olmuşsun dikiş kanaması oldugunu düşünmüorum ama 4 saat sürdü diosun dikişinmi var

4. 4 Eylül 2010
  5. aysfen

aysfen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rahim kasılmayınca kanama durmamış onlarda beklemişler bu arada benide tamamen uyuşturmuşlar..kanama kesilince kapatmışlar..dikişlerim normal sezeryan kadar...bu arada adet ağrısıda var..sanırım dediğin gibi 15gün arayla tekrar adet oldum..

6. 4 Eylül 2010
  7. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım dikişlerin kanıo olsa böle olmaz bence
    adet kanamasıdır bencede ama sen yined bir doktora görün

8. 4 Eylül 2010
  9. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    doktora görünmekte fayda var canım...

benimde 40 gun kanamam oldu tam bitti derken bi kaç gun snra kanamam arttı regl olmaya baslalamıştım ve reglim doğumdan önceki reglilerimden daaha uzun sürmeye basladı bekle pazartesi kesin doktoruna görün derim..

şimdiden geçmiş olsun