6aylık hamıleyım kalbımde sıkısmalar oluyor bazen nefes alamıyorum.....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve zelal63 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zelal63
  1. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eskıden bole bıseyım yoktu.6.aya gırdıgımden berı kabımde sıkısmalar oluyo sızede bole oldumu hıc.korkuyorum nefesım bazen tıkanıyo yanı.yardımcı olun

2. 12 Kasım 2008
  3. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    canım ilk hamileliğinmi?demir hapı kullanıyormusun?kalp çarpıntısına genelde kansızlık ve alyuvar sayısının azalması neden olur .
    nefes daralmalarında bebek karnında büyüdüğü için içerde kendine yer açacaktır bu yüzden organlar şıkışıyor yatma pozisyonunu değiştir sırt üstü yatma yanına yastık desteği koy ve sürekli pozisyon değiştir aynı pozisyonda uzun süre kalma
    vücudun ve bebeğin ihtiyacı olan demiri ihmal etme ilaç veya gıdalardan al
    birde ben bunu çok yaptım.gazı kaçırılmış maden suyu iç içinde birçok mineral var
    bu zamanda sana en güzel besin balık balığıda çok ye beyin hücrelerinin gelişimi için
    bizlerede dualarını ihmal etme geçmiş olsun

4. 12 Kasım 2008
  5. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ooo zelalcimm.sevindim yaa. nerelerdesin tatlım ALLAHAŞKINA.kaç zaman seni merak ettik arkadaslarla bir bilsen.kaydirigubbakcemilebebişin tutundu sonunda hee ne güzell.ALLAH BAGIŞLASIN CANIMM.bizi korkutmuştun valla bi ara.iyi oldu yazdıgın.sıkma canını.hamilelikte oluyor öyle şeyler.kardeşimde çok sıkılıyor daralıyor bazen.ama yinede çok kötüyse doktora bir görün canım.öptüm kendine ve bebegine çok iyi bak.:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile5yerimseniben

6. 12 Kasım 2008
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    zelal cim sen altı aylık hamile olduğuna eminmisin şeker?daha önceki konularına baktımda ağustosta bile hamile kalamadığına üzülüyodun pes etmiştin,neyse....
    sen siğarayı bıraktınmı yoksa içmeye devammı ediyosun?
    bu dediklerin her kadının hamileliğinde karşılaştığı sorunlar canım...
    doktorunun yanına gidince bunuda sorarsın canım...
    sevgiylen kal:)