6haftalık hamileyim ama doktora gitmeye korkuyorum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nuran_25 tarafından 26 Ekim 2011 başlatılmıştır.

26 Ekim 2011
    Konu Sahibi : nuran_25
  1. nuran_25

nuran_25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bu 2bebegim olacak bundan önce bi düşüük bi kürtajım oldu bebegimin gelişimi durmuştu. şimdi 3yaşında dünya tatlısı bi ogluşum varr vee karnımda bir melek var ama ben korkuyorum doktora gitmeye sanki kötü bişey diyecek yok kese yok yok kesede bebek yok kalbi yok felan hesabıma göre 6haftalık oldum ama gitmelimiyim yoksa 1 2 hafta daha bekleyeyimmi

2. 26 Ekim 2011
  3. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu durumda mantıklı düşünmek lazım ve biran önce doktora gitmelisin bence durumunu değerlendirmelisin....içini ferah tut kötü düşünme hem bir olumsuzluk varsa tedbirini önceden almış olursun bu şekilde belkide zarar veriyorsun hamileliğine bunu düşün lütfen ihmal etme biran önce git ...hayırlısıyla al kucağına bebeğini inşallah :KK46:

4. 26 Ekim 2011
  5. nuran_25

nuran_25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum yaa bugün tamam yarın gidecem diyorum sabah oluyor vazgeçiyorum ay ne bileyim yaa bitaraftanda çatlıyorummm hayırlı haberini almak için ama gitsem görünürmü acaba karından altdan muayne istemiyorum çünki