7-8 aylık bebişler emekliyormu:)))konuşmaya başladılarmı.)))

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Biricik tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bebişleriniz emeklemeye başladımı?:KK46: benim oğlumda tık yok.7 aylık ama bırakın emeklemeyi sırt üstü durmaktan bile nefret ediyor.basıyor çığlığı. bir de sürekli dede diyor. anne dedirtemiyorum. sizin bebişleriniz nasıl?

2. 13 Ekim 2008
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebeğim emeklemiyor yuvarlanıyor ama bebeğimin kuzeni altı aylıkken emeklemeye başladı tıpış tıpış öyle tatlıki.benim bebeğim yüzüstü yatarken dizlerine değil ayaklarının ucuna basıp karnını ve poposunu havaya kaldırıyor öylede olmuyor tabi.istediği yere yuvarlanarak gidiyor bende kafasını çarpacak diye korkuyorum bu konuda pek gelişme yok bizde bilinçsiz bir şekilde baba ve abla diye biliyor biz öğrettik ama tabi sadece taklit ediyor.

4. 13 Ekim 2008
  5. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim kızım şükür emeklemeye başladı önce süründü bir kaç gün sonrada emekledi dede yi bilinçli olarak söylediklerini sanmıyorum sanırım öğrendikleri ilk hece bu

6. 13 Ekim 2008
  7. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oglusumda sürünüyor yuvarlaniyor ama henüz emekleme yok ve sadece atda diye bagiriyor sanirim ben sürekli abisine ada diye seslendigimden o da taklit ediyor

8. 13 Ekim 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide emeklemiyor çok fazla kelimede söylemiyor dede baba dayı demişti ama bir yada 2 kez

10. 13 Ekim 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benımkıde koca poposunu zor kaldırıyor sürünüyor bazen anne baba dede diyor su sıralar favorı ladı hadi ama bencede bilincli söylemiyor

12. 13 Ekim 2008
  13. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum emeklemiyor 1 2 gündür sürünmeye başladı daha öncede yuvarlanıyordu her istediği yere gidiyodu
    baba demeye başladı

14. 13 Ekim 2008
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide hani derler ya kıçın kıçın gidiyo diye öyle. salonu o şekilde dolaşıyor. koltuğa tutunup ayakta duruyor sanırım emeklemeyecek benim kızçam. bilinçsiz bi şekilde anne,dede, baba diye sesler çıkarıyor. bu akşam ben mutfaktayken babasına postane demiş :))) çok güldüm yaaa. bir takım sesler çıkarıyor tabi, artık ne denk gelirse

16. 14 Ekim 2008
  17. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım emekliyor. maaşallah pek de güzel bıdıl bıdıl. sizinkilerde yakında emeklerler. eliyle gel gel diyor ama bilinçsizce.. diş yok ama salya çooook. anne baba alla filan diyor. bağırıp duruyor onun dışında. eline aldığı oyuncağı sallamayı ve elini pat pat diye yere vurmayı çok seviyor. laminatta geri geri patenci gibi kayıyor. aynaya yaklaştırdığımda alnını kendi alnına değdiriyor her seferinde yavaşça gülerek oyun şeklinde. hepimizin çocuklarını Allah nazarlardan saklasın.

18. 14 Ekim 2008
  19. LaLeX

LaLeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam kızlar. Oğlum 5 aylık emeklemeye başladı. :nazar: Ama henüz konuşma yok. Koltuk kenarlarından tutunarak ayakta durabiliyor ve bi yerden tutunup ayağa kalkabiliyor. Koltuklardan önce ayaklarını sarkıtıp yere inebiliyor. Şim:asigim:dilik marifetlerimiz bu kadar. 7 aylık oğlum şu anda.