7.ayda ishal ve karın ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nerminden tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : nerminden
  1. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben 30 haftalık hamileyim ishal oldum cuma akşamı 23.00 da başladı cumartesi öğlen 13.30 a kadar arlıksız saat başı 10-11 defa tuvalete gittim hastanede serum yedim dışkı testi yapıldı sorun yok dendi ama bu günde devam ediyor.sizce bebeğime bi zararı olurmu doktoruma gitsem mi bi de karnıma ara sıra tuvalete gitmeye yakın bi sancı giriyor saniyelik sonra geçiyor.doktora gitmmeme de 1 hafta var.sabretsem mi yoksa gitsem mi bilemedim.bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

2. 12 Eylül 2010
  3. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım geçenlerde bende olmuştum doktora gidip dışkı testi yaptırdığın iyi olmuş ama kendi doktorunada bir görün derim ishal hamilelikte çok önemli muz patates haşlaması ye sadece bolsu iç bebek susuz kalmasın su çok önemli eğer o derece ishalsen ara anlat doktoruna ishalden allah muhaza bebeğini bile kaybeden olmuş.bende olduğumda çok korkmuştum dışkıda bişey çıkmadığı zaman problem yok demişti doktorum çok şükürsendede bişey yok .yediklerin dokunmuştur belki ama git bence doktoruna.biran önce geçer işallah

4. 12 Eylül 2010
  5. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

6. 12 Eylül 2010
  7. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

8. 12 Eylül 2010
  9. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fatma2005 canım doktor özel olunca günüde gideyim diyorum bakalım yarın sağlık ocağına gideceğim ordakiler bi git derlerse mutlaka giderim.yarın anlatırım olanları

10. 12 Eylül 2010
  11. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım 33 haftalıken bende olmuştum günde tam 22 kez tuvalete çıkmıştım karın ağrısı ise tarif edileme zgibiydi ama hiç bişey olmadı merak etme. bende çok korkmul7ştum ama bebeğimin hareketlerini takip ettim sürekli.

12. 13 Eylül 2010
  13. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım böyle şeyler duyunca içim rahatlıyor

14. 13 Eylül 2010
  15. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar hepinize desteğiniz için çok teşekkürler.bu gün sağlık ocağına gittim bebeğim iyiymiş.ishal çok etkilememiş.bu arada ishalimde daha iyi muz ve yoğurt bide patates haşlama işe yaradı galiba.tabi bol bol su içtim ama 4 günde 1 kilo verdim ama atlattım.

16. 13 Eylül 2010
  17. SINEMSE

SINEMSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba biz 30+6 haftalıgız
    bayramdan önceki bir hafta boyunca barsak ağrısı çektim.o hafta doktor randevum vardı.ona söyledim barsaklarım bozulmuş gibi çok ağrım var ama barsaklarımda bozukluk yok hatta tuvalete çıkmıyorum diye.barsaklarındandır ağrı diye üzerinde durmadı.doktor randevumdan sonraki gün akşama kadar tuvalete taşındım barsak bozuklugu sebebiyle sonra ağrılar çok şükür geçti.
    ama böyle bebeği kaybedecek şekilde sorun yaratacağını bilmiyordum.yoksa çok telaşlanırdım.çünkü benim her ay bir defa barsaklarım bozuluyor.doktora bu sefer söyleyeyim bari
    teşekkür ederim
    geçmiş olsun size de...

18. 13 Eylül 2010
  19. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bilmiyordum canım burada yazmışlar su kaybı oluyormuş bu da bebeği olumsuz etkiliyormuş.sen genede korkma bende ishal olyorum arasıra ama böyle uzun ve sık olmuyordu kabızlıktan iyidir fazla olmadığı sürece ama tabi sormak en iyisi