7 denemeden sonra hamile kalan varmi aranizda?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sevgilerimle tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sevgilerimle
  1. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslaaaarr mafoldumben

olmadi gene

6 denem de hüsranla bitti

7 denemden sonra nihayet hamile kalan varmi???

ne olursunuz bana teselli edecek sözler yazin

cok kötüyüm ben--yok olmak istiyorum resmen

2. 12 Şubat 2010
  3. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımmm ne olur umudunu kesme benim 7. degil ama 5. de pozitifi gördüm ilk defa öncekilerde birkez bile tutmadı hiç pozitifi görememiştim doktorlar bile bir anlam veremiyolardı niye hiç tutmaz diye tüm testler temizdi.. bunda tek farklı olan bana hangi dua söylendiyse hangi namaz söylendiyse yaptım geceleri kalkıp dua ettim... umudunu kesme canım benimkiside mucize gibi...

4. 12 Şubat 2010
  5. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım kkısmetin önüne hiç bişe gçemez allah istedikten sonraa 20 yılın ardından veriyo.. benim yakın bi tanıdığım 7. mikroda gebe kaldııı

6. 12 Şubat 2010
  7. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım Nil diye bir arkadaşımız var 7. denemesini yaptırdı ve şimdi maşallah 13-14 haftalık hamile...Darısı başına inşallah...

8. 12 Şubat 2010
  9. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    canım neler hissettiğini anlayabiliyorum, bende 3. denemem hüsranla sonuçlandığında uyusam ve bir daha uyanmasam diye dua etmiştim........ ama yıkılmak yok, çünkü herşeyin sonu değil, buna çok inanıyorum , 3. denememde negatifi görünce hastanede sesli sesli ağladım, o an dünya başıma yıkıldı ama allah bana güç bulmam, toparlanmam için yanıma birini gönderdi, o gün tesadüfen karşılaştığım kişinin sonradan tesadüf olmadığına inandım..... ağlarken yanıma hamile bir kadın geldi, bende her seferinde böyle olmuştum dedi, ümidini kesme dedi, çünkü ben 11. (onbirinci) denememde hamile kaldım, sabret dedi... o sözler üzerine biraz kendime geldim...... sabır ve paniğe kapılmamak şart........ en relaks olduğumuz en beklemediğimiz an mucize gerçekleşecek. Kendini hırpalama..... bunun zararı var faydası yok........ tabi 6 kere hüsrana uğramak çok kötü. allah daha fazla üzmesin, en kısa zamanda bebeğine kavuştursun........
    bir örnekte şimdi aklıma geldi, akrabamız 4 kez tüp bebek denedi olmadı, şimdi kendi kendine hamile kaldı...... unutma mucizeler tükenmiyor. umudunu yitirme.

10. 12 Şubat 2010
  11. arminas

arminas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sevgilerimle;

arkadaşlarında dediği gibi sen sakın umudunu kaybetme... herşey yolunda olsa bile zamanı değilse malesef olmuyor. bende aynı durumdayım...herşeyin bir vakti olduğu gibi bununda vakti var demekki. benimde bir tanıdığım 11. denemede hamile kaldı ve şimdi oğlu yaşına girmek üzere. burada bize düşen sabrımız kaybetmeden bol bol dua etmek ve inanmak...

12. 12 Şubat 2010
  13. kardelen086

kardelen086 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    sakin uzulme
    allah ol derse tupbebek yaptirmana falanda gerek yok...bu sadece kismet isi....benimde esimde kromozom bozuklugu var doktorlar asla hamile kalamazsin kalsanda duser yada cocugun sakat olur dediler....biliyomusun o gunden bu yana daha kendimi toplayamadim ...tek caremiz dua etmek
    tek yaratan o cunku

14. 12 Şubat 2010
  15. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm sadece sabretmen gerekıyor kendını cok fazla uzupte karamsarlıga kapılma olurmu çünki emınımkı sende bırgun anne olacaksın bebeğini kucagına alacaksın , Bende 7 yıldır sabredıyorum ve dogru zamanı beklıyorum canım arkadasımm

Ben 4 denemedede hıc hamıle bıle kalamadım 5. de kımyasal 6. da dış gebelık yasadım bu ay 7. yi denıcem canım umudumu hıc kaybetmedım canım cunku dr um bı hastası 15. denemesınde hamıle kalabılmıs bunları duyunca yenı denemeye acayp pozıtıf baslıyorum bılıyorsun morelın ıyı olmalıkı ıyı sonuc alasın canım ama bu bı gercek, değil 7 olene kadar da olsa sağlıgım ve param oldugu surece tekra tekrar tekrar denerım

Bırgun sende basaracaksın canımm Allahım ınsallah mucınemızı koklamayı bılere nasıp eder canımm

Bu arada bısıı sorucam canım hep aynı dr damıdenedınhangı merkeze gıdıyorsunn ??????

16. 12 Şubat 2010
  17. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Rabbim sabrını artırsın canım. arkadaşlarında dediği gibi vakti zamanı var demekki. bende 2 kez negatif micro denemem oldu. nasıl bi üzüntü anlayabiliyorum. tedavi olduğum hastane de 9 aylık hamile bi bayanla tanışmıştım. inanamadım ama tam 10 kez denemiş. ve sonunda mutluluğuna kavuşmuş. ınşallah bizlerde yaşayacağız bu mutluluğu. güçlü olmaya çalış canım. bol bol dua edelim.

18. 12 Şubat 2010
  19. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar süpersiniz yaaa--insana ümit vermeyi nasil biliyorsunuz
    tesekkür ederim

yok ayni yerde degildik--

yani 3 kere ayni merkez--